Prijs
€279,90
€338,68
€ 489,90
€592,78
-43 % op adviesprijs
€ 489,90
bespaar € 210,00
Pre-order
LeverkostenVanaf €4,99
Garantie1 jaar
Pre-order (beschikbaar 04/2026)
Sterke punten
- Gereviseerd product als nieuw
- DECT-handset Mitel 612DT Compatibel met pbx Aastra en Mitel
- Antimicrobiële handset: ISO 22196-2011** en ISO 21702-2019**
- Versterkte handset, met rubberen randen
- Waterdicht, IP65-certificering
- 2-inch krasbestendig kleurenscherm
- Batterijduur 12 uur in gesprek, 120 uur stand-by
- Telefoonboek tot 200 contacten
- VIP-telefoonboek met 6 ingangen
- Bluetooth, gebruik een draadloze headset
- Man-down alarm, bewegingsloosheid en evacuatie
- Handset wordt apart verkocht
Wat zijn de kenmerken van de Mitel 632dt (handset alleen) Gereviseerd ?
Eigenschappen
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter), vochtbestendig (IP53 of beter), schokbestendig (MIL-STD-810 gecertificeerd) |
|---|---|
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Design van het toestel | DECT handset los |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 200 contacten |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 10 uur |
| Batterijduur in stand-by | 120 uur |
| Te verbinden op | DECT-terminal |
| Batterijen | Lithium-Ion |
| Gecombineerde afmetingen | 135 x 53 x 22.5 mm |
| Basisafmetingen | 139g |
| Technologie | DECT |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- 1 X Mitel 632DT gereviseerd
- 1 X Snelle startgids
- Zonder batterij
- Zonder oplader
- Zonder clip
Omschrijving van de Mitel 632dt (handset alleen) Gereviseerd
Technische Specificaties van de gereviseerde Mitel 632dt
- Gereviseerd product
- 2-inch kleurenscherm
- VIP-telefoonboek met 6 ingangen
- Man down-alarm
- Versterkt en gecertificeerd IP65
- Antimicrobiële coating
- Bluetooth voor draadloze headset
- Versie verkocht zonder batterij, zonder clip, zonder oplader

