Sterke punten
- TFT-scherm 2,4 inch (6 cm)
- Valbestendig tot 1,5 m op de grond
- Ultra waterdicht: IP68 (water en stof)
- Batterij: Li-Ion 2000 mAh
- Camera's: 0,3 MPX
- Poorten: Micro SD / Dual Sim / Jack 3,5 mm / Micro USB /
- Connectiviteit: 2G/Bluetooth 2.0
- Processor: MTK6261 - RAM 32mb (DDR3)
- Opslag 32mb (uitbreidbaar tot 32GB)
Wat zijn de kenmerken van de Hammer 3 Zwart ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Eigen |
|---|---|
| Besturingssysteem | Zonder geïntegreerd OS |
| Voordelen van het model | Versterkte telefoon met IP68-certificering, 2000 mAh batterij, dubbele SIM en camera. |
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | 2.4 pouces |
| Scherm resolutie | 240 x 320 pixels |
| Wifi | Nee |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | 3G |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 2000 mAh Li-Po |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 7 Heures |
| Batterijduur in de slaapstand | 10 jours |
| Gewicht | 156g |
| Afmetingen | 133.5 x 58 x 18 mm |
Inhoud
- Hammer 3 Zilver
- Oplader
- Garantiekaart
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Hammer 3 Zwart
Robuuste telefoon Hammer 3
De robuuste mobiele telefoon Hammer 3 is het ultieme praktische model!
Klein formaat, je neemt hem overal mee naartoe: met zijn 2000 mAh batterij geniet je van 7 uur gesprekstijd of 10 dagen standby-tijd.
Deze GSM is IP68-gecertificeerd, wat betekent dat hij bestand is tegen stof en onderdompeling tot 30 minuten onder water.
Hij is uitgerust met een zaklamp, ideaal om een verloren voorwerp in het donker terug te vinden, een donkere hoek te verlichten of je weg te vinden in een onverlichte omgeving.
Je hebt de mogelijkheid om 2 aparte SIM-kaarten te integreren, een microSD om je geheugen met 32 GB te vergroten. Een camera van 0.3 Mpx stelt je in staat om je kostbare momenten vast te leggen. De MP3-functie en bluetooth zijn ook aanwezig op je Hammer 3 Myphone.
