End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
- TFT-scherm 2.8 inch (7cm)
- Valbestendig 1.5m op de grond
- Ultra waterdicht: IP68 (water en stof)
- Batterij: Li-Ion 2000 mAh
- Camera's: 2MP
- Poorten: Micro SD / Dual Sim standaard / Jack 3.5mm / Micro USB
- Connectiviteit: 2G / Bluetooth 2.1 / WIFI
- Processor: MTK6260A - RAM 64Mb
- Opslag 64Mb (uitbreidbaar tot 32GB)
- 14.6cm x 6.6cm x 1.8 cm / gewicht 172g
Wat zijn de kenmerken van de Hammer 4 Rood ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Eigen |
|---|---|
| Besturingssysteem | Zonder geïntegreerd OS |
| Voordelen van het model | Versterkte mobiele telefoon, gecertificeerd IP68 met dubbele SIM en lange batterijduur |
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | 2.8 pouces |
| Scherm resolutie | 240 x 320 pixels |
| Wifi | Nee |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | 3G |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 2000 mAh Li-Po |
| Gewicht | 172 g |
| Afmetingen | 66 x 146 x 18 mm |
Inhoud
- Oplader
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Hammer 4 Rood
Versterkte GSM Hammer 4
De robuuste telefoon Hammer 4 is gecertificeerd volgens IP68, heeft een batterij van 2000 mAh en een camera die ideaal is om uw dagelijkse momenten vast te leggen.
Met zijn grote 2.8-inch scherm en grote toetsen, die zelfs met handschoenen te gebruiken zijn, is de Hammer 4 ideaal voor industriële werknemers. Bovendien is hij uitgerust met ruimte voor dubbele SIM, bluetooth, een zaklamp, een MP3-speler en microSD waarmee u uw geheugen tot 32 Gb kunt uitbreiden.
