Sterke punten
- 27” (69 cm) UHD 4K-monitor en alles-in-één videoconferentiekit
- Geniet van het werkcomfort van een tweede touchscreen-monitor
- De beste audio- en videokwaliteit voor uw videoconferentiepartners
- Integreert een Ultra High Definition 4K-camera
- Kijkhoek van 120° voor perfecte framing van uw videoconferenties
- 8 microfoons + 2.1 luidsprekers van 20 Watt: HD-geluidscaptatie en -weergave
- Hooggevoelig P-Cap touchscreen
- “Natuurlijke aanraking” oppervlak (met Optical Bonding)
- Verbindt met uw pc via HDMI. Wordt geleverd met een touchscreen-stylus.
Wat zijn de kenmerken van de Newline Flex ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief met camera |
|---|---|
| Schermgrootte | 27 inch (69 cm) |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Formaat | 16/9 |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Curved screen | Neen |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ingebouwde webcam | Ja |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Met microfoon(s) | Microfoons inbegrepen |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Verbindingen | USB 3.0, USB-C, Ethernet, RJ45, HDMI 2.0, Jack 3.5 mm, Touch |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | Geen VESA |
Inhoud
- Alles-in-één-oplossing Newline Flex
- USB-C-kabel
Video
Omschrijving van de Newline Flex
Newline Flex
De Newline Flex is een geweldig hulpmiddel voor videoconferenties: zeer eenvoudig te positioneren, de veelzijdigheid van plaatsing stelt u in staat de juiste hoek te vinden voor uw videogesprekken.
Net zo snel als een tablet, met de ondersteuning van Hello Windows, wordt uw computer zeer snel ontgrendeld.
Het Flex-scherm kan worden gepositioneerd van 10 tot 45°, zodat u de kijkhoek kunt kiezen die het beste past bij uw werkhouding.


Newline Flex
Dankzij de bedieningselementen onderaan het scherm beheert u direct de camera en audio, zonder dat u naar de pictogrammen hoeft te zoeken en dus tijd verliest. Bovendien kan de 4K-camera worden gekanteld naar uw behoefte.
Het Flex-aanraakscherm biedt vloeiend en natuurlijk schrijven: met de stylus kunt u elk document annoteren en het in een oogwenk opslaan. Dankzij de palm rejection kunt u schrijven terwijl u de natuurlijke positie van de hand respecteert die op het scherm rust wanneer u de stylus gebruikt. Magnetisch bevestigd, biedt de stylus een lage latentie en hoge precisie bij het schrijven. Met twee sneltoetsen heeft u toegang tot de gum- en rechtermuisknopfunctie.
Kenmerken van de Newline Flex
- 27-inch UHD 4K-scherm
- 3840 x 2160
- Helderheid: 350 cd/m²
- Oppervlaktebehandeling gecertificeerd Optical Bonding en vuilafstotend
- Geprojecteerd capacitief aanraakscherm met vinger of actieve stylus met palmherkenning
- 4K / UHD-camera met een kijkhoek van 120°
- Kantelbare camera van -20 tot 80°
- Ondersteunt Windows Hello
- 8 microfoons met automatische gainregeling, automatische ruisonderdrukking en akoestische echo-onderdrukking
- Luidsprekers: 2 x 5W + 10W
- Ingangen: USB-C 3.1; HDMI 2.0; USB-A 3.0; audio in; RJ45
- Uitgangen: USB-B 3.0; audio out
- Gewicht: 10,2 kg