Sterke punten
- Groot formaat: 85 inch
- Helderheid: 400cd (voor binnen)
- LED-technologie + blauwlichtfilter
- 2 geïntegreerde 20W luidsprekers
- 6 microfoons met ruis- en echo-onderdrukking, bereik 8m
- Slimme afstandsbediening met toetsenbord.
- Aansluitingen: 4xHDMI / 4x USB 3.0 / 2xLAN RJ45 / RS232 / Jack3.5 / SPDIF
- Draadloos scherm delen via WIFI
- PC OPS-verbinding mogelijk
Wat zijn de kenmerken van de Newline NT 85 inch ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Configuratie | Enkel beeldscheerm voor vitrine |
| Schermgrootte | 85 inch (216 cm - 1,99 m²) |
| Technologie van het scherm | LED (LCD display met LED-achtergrondverlichting) |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Formaat | 16/9 |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Scherm ontworpen voor | Indoor |
| Verbindingen | Wi-Fi, USB 3.0, Ethernet, RJ45, HDMI, HDMI 2.0, Jack 3.5 mm, SPDIF, RS232 |
| Gebruiksduur | 16u / dag |
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
| Besturingssysteem | Android 8.0 Oreo |
| Geïntegreerd dynamisch display systeem | Nee |
| Compatibiliteit Digital SIgnage software | Digital signage player optionneel |
| Werking | Niet compatibel digital signage |
| Digital Signage software | Een extere player is vereist |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Met TNT-tuner | Nee |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| VESA | 800 x 400 |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
Inhoud
- Newline NT85
- USB-A naar USB-C kabel
- HDMI-kabel
- Stroomkabel
- Afstandsbediening met 2 AAA-batterijen
- Wi-Fi-module
Video
Omschrijving van de Newline NT 85 inch
Newline NT: een zeer groot, zeer eenvoudig, zeer betaalbaar scherm
Het high-end scherm Newline NT biedt precies wat u nodig heeft: een groot scherm (2,15 meter diagonaal) voor grote vergaderruimtes of presentaties met grote impact. De 4k UHD-resolutie, het contrast van 4000:1 en de 400 candela per m² zorgen voor een zeer hoogwaardige beeldkwaliteit. De Newline NT combineert deze voordelen met:
- Eenvoudig gebruik, niet-aanraakscherm. "Gewoon" een zeer groot scherm compatibel met een Windows-computer (aan te sluiten of te koppelen in mini-pc OPS-versie). De Newline NT wordt geleverd met een slimme afstandsbediening waarmee u door het menu van het scherm kunt navigeren, een toetsenbord bevindt zich aan de achterkant om indien nodig tekst in te voeren.
- Een optimale connectiviteit met de benodigde poorten. Niet minder dan 4 HDMI-poorten, 4 high-speed USB-poorten, 1 micro USB-poort, een RJ45-netwerkpoort, 1 RS232-seriële poort. De Newline NT belooft ook snelle vergaderingen op te zetten, elke deelnemer kan zijn apparaat meenemen en aansluiten voor een draadloos scherm delen: pc, mobiel of tablet zijn compatibel met WIFI.
- Geavanceerd audiobeheer: de Newline NT is uitgerust met 6 geavanceerde microfoons (omgevingsruisonderdrukking, echo-annulering, ruimtelijke filter). Hun opnamebereik gaat tot 8m. Daarnaast zijn er 2 krachtige 20W-luidsprekers. De 3,5 mm jack-uitgang kan extra luidsprekers aansluiten om een grote vergaderruimte te dekken.


De technische kwaliteiten van de Newline NT
Technische specificaties van het scherm zijn onder andere:
- de 4k UHD-resolutie (3840x2160)
- Zeer heldere LED-technologie ( 400cd/m²) met hoog contrast (4000:1)
- WCG-kleuring: breed kleurengamma + blauwlichtfilter
Het scherm is uitgerust met een krachtige ingebouwde systeem:
- CPU: A73 x2 op 1,5 GHz + A53 x2 op 1,05 GHz
- GPU: Mali G51 x 4
- RAM: 3 GB
- ROM: 16 GB
- Android 8.0
- WI-FI-module
Newline NT formaat 85" (diagonaal 2,15 meter)
- Stroomverbruik: 225W
- Afmetingen: 1967 x 1152 x 87 mm
- Nettogewicht: 49 kg
- VESA: 800 x 400 mm