Sterke punten
- Robuuste smartphone met rubberen behuizing
- Bestand tegen schokken, stof en water
- Fotoresolutie: 8 megapixels
- Frontcamera: 2 megapixels
- Bluetooth, 4G, Wifi
- 5 inch HD-scherm
- Android 6.0-systeem
- Mediatek MT6737T-processor (Quad-core van 1,5 GHz 64-bits)
- Globale versie compatibel met alle Europese 4G-frequenties
Wat zijn de kenmerken van de Nomu S10 ?
Eigenschappen
| Besturingssysteem | Android 6.0 Marshmallow |
|---|---|
| Voordelen van het model | IP68: stofdicht, schokbestendig, waterdicht, 5000mAh batterij, 5 inch HD-scherm, Corning Gorilla Glass 3 |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 64 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Schermgrootte | 5 pouces |
| Scherm resolutie | 1280 x 720 pixels HD |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Ja |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Biband |
| Type batterij | 5000 mAh Li-Ion Polymère |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 31h |
| Batterijduur in de slaapstand | 580h |
| Gewicht | 221g |
| Afmetingen | 146.6 x 75.9 x 14 mm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- S10 mobiele telefoon
- Oplader
- USB-kabel
- Handleiding
Video
Omschrijving van de Nomu S10
Nomu S10 Pro
De robuuste smartphone Nomu S10 is stevig dankzij zijn zwarte rubberen behuizing.
Deze robuuste telefoon heeft een interne geheugen capaciteit van 16GB met de mogelijkheid om deze uit te breiden tot 32GB extra door twee nano SIM-kaarten of een nano SIM-kaart en een micro SD-kaart toe te voegen.
De S10 heeft een lange levensduur dankzij zijn 5000mAh batterij.
Deze robuuste smartphone heeft andere voordelen zoals zijn 5-inch HD-achtergrondverlicht scherm met een nauwkeurige touchscreen, een ingebouwde GPS en een zeer handige luidspreker voor activiteiten buitenshuis of in lawaaierige omgevingen.
Zijn 5-inch HD-achtergrondverlicht scherm biedt goede leesbaarheid en een nauwkeurige touchscreen beschermd door een zeer hoogwaardig Corning Gorilla Glass 3.


Robuuste, waterdichte en schokbestendige smartphone
De S10 van Nomu is ontworpen om bestand te zijn tegen buitenactiviteiten of extreme omstandigheden.
Deze robuuste smartphone is geschikt voor professionals die in ruwe omgevingen werken, evenals wandelaars, vissers of iedereen die buitenactiviteiten uitoefent.
Gecertificeerd IP68, zijn rubberen behuizing is bestand tegen schokken, stof en water: hij is onbreekbaar.
Zijn USB-poort en hoofdtelefoonaansluiting zijn beschermd door rubberen doppen om te voorkomen dat er water binnendringt.
Naast volledige bescherming tegen vallen, krassen, water en stof, is de S10 van Nomu eenvoudig te gebruiken, met een vloeiende en intuïtieve navigatie.
Belangrijkste kenmerken van de S10 Pro:
• Gecertificeerd IP68
• 5000mAh batterij
• Snelladen
• Afmetingen: 146,6 x 75,9 x 13,95 mm
• Gewicht: 221g
• Gorilla Glass 3 HD 5-inch scherm
• 8 MP camera / 2 MP frontcamera
• Ingebouwde luidspreker
• Ingebouwde GPS (GPS / A-GPS / Glonass)
• 16 GB opslag, uitbreidbaar geheugen tot 32 GB via MicroSD
• Gebruikstemperaturen: -20/+55°C
• USB-poort + hoofdtelefoonaansluiting
• Android 6.0
• 4G / Bluetooth / Wifi
• Dual SIM
• Mediatek MT6737T processor (Quad-core van 1,5 GHz 64-bits)