Pack portatif Jabra PanaCast + Jabra Speak

Video Conference systeem voor kleine kamers, inclusief USB camera 4K en HD-luidspreker.

SKU
OEJABPACKPANASPEAK
100% of 100
1 Beoordelingen

Ref. :
8402-229

5706991027068
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant

Sterke punten

  • Oplossing audio video Plug&Play: PanaCast + Spreken
  • Conference Camera UHD 4K
  • 3 x 13MP lenzen en 180° kijkhoek
  • Automatisch bijsnijden rond deelnemers
  • Speakerphone voor PC/Mac, mobiel
  • Bluetooth- of USB-A-speakerphone-verbinding
  • Tot 10 uur batterijduur
  • Neem contact op met ons team om een gratis proefversie aan te vragen
Pack Jabra PanaCast + Jabra Speak 750

Wat zijn de kenmerken van de Pack portatif Jabra PanaCast + Jabra Speak ?

Eigenschappen

Eigenschappen
Aantal deelnemers Tot 6 deelnemers
Werking USB
Autonoom conference systeem Niet autonoom, enkel USB BYOM
Autonome video conference zonder PC Vanaf PC/MAC (niet inbegrepen)
Met luidsprekers Ja, tafel luidspreker(s) (los)
Met microfoon(s) Externe tafelmicrofoon
Bereik van de microfoon(s) 5.0 meter
Microfoons met acoustic fence Neen
Resolutie (video output) UHD 4K 2160p - 8 Mpx
Resolutie van de lens 13,0 Mpx
Gezichtsveld (max) 180°
Gezichtsveld (range) 151° tot 180°
Beweegbare camera (Pan Tilt Zoom) Ja, ePTZ (digitaal)
Totale zoom (optisch + digitaal) x3
Optische zoom/PTZ Geen optische zoom
Digitale zoom/ePTZ x3
Inlijsten deelnemers Ja, auto (AutoFraming), Ja, manueel
Automatische focus op de actieve spreker Neen
Smart Gallery Neen
Scherm inbegrepen Nee, enkel video conference materiaal
Bluetooth voor audio conference Ja
Privacy shutter Zonder
Voeding Per USB
Gecertificeerd voor Microsoft Teams certified, Zoom certified
Compatibel tellen van aantal deelnemers Ja

Inhoud

  • Jabra PanaCast Meet Anywhere:
  • Jabra PanaCast
  • Jabra Speak 750
  • USB-C naar USB-A 3.0 kabel, 1 meter
  • Transportkoffer
  • Jabra PanaCast Meet Anywhere +:
  • Jabra PanaCast
  • Jabra Speak 750
  • USB-C naar USB-A 3.0 kabel, 1,8 meter
  • tafelstandaard
  • Transportkoffer
  • Jabra PanaCast Meeting Kamer in een doos:
  • Jabra PanaCast
  • Jabra Speak 710
  • USB-C naar USB-A 3.0 kabel, 1 meter
  • Inloggen Hub
  • tafelstandaard
  • Muurbeugel

Video

Omschrijving van de Pack portatif Jabra PanaCast + Jabra Speak

Jabra Panacast - Slimme zoom

Jabra Panacast: slimme panoramische camera

De Jabra Panacast-camera beschikt over 3 x 13MP-camera's met realtime-assemblage om uw gebruikerservaring optimaal te maken. Zijn intelligente panoramische hoek Met 180° kunt u een vergadering met meerdere personen houden, terwijl iedereen in beeld is. Ideaal voor kleine vergaderruimtes, u kunt er met maximaal 6 personen vergaderen. .

Geniet van een natuurlijk, vervormingsvrij beeld, een helder en scherp beeld van iedere deelnemer en profiteer van maximaal 3x zoom. Hoe licht de kamer ook is, de panoramacamera optimaliseert de videokwaliteit. De afbeelding wordt automatisch bijgesneden, zodat alle deelnemers zichtbaar zijn.

Het whiteboardsysteem kunt u in realtime vastleggen wat u schrijft, voor een betere leesbaarheid.

Plug en play , u hoeft de camera alleen maar via de USB-C-poort aan te sluiten en hij is klaar voor gebruik. Het enige wat u hoeft te doen, is het op een displaystandaard, aan de muur of op een standaard te plaatsen.

PanaCast is compatibel met belangrijke samenwerkingsservices voor ondernemingen, zoals Zoom, Microsoft Teams, Cisco Webex, GoToMeeting, BlueJeans... en Microsoft Teams gecertificeerd.


jabra speak - Bluetooth-luidsprekertelefoon

Jabra Speak: audio conference Bluetooth- en USB-luidspreker

De Jabra Speak zijn vergaderluidsprekers. Dankzij 360° geluidsopname genieten uw conferenties van een uitzonderlijke geluidskwaliteit. voor alle deelnemers tot 30 meter met een computer of 10 meter via een smartphone.

Gemakkelijk te gebruiken, u kunt uw Jabra Speak verbinden dankzij Bluetooth of naar de USB op PC, tablet of smartphone. Het enige wat u dan nog hoeft te doen, is bellen via uw telefoon of videosoftware. U profiteert van een intuïtieve interface, met name dankzij de LED-indicatoren, waarmee u eenvoudig kunt zien hoe uw microfoon werkt.

U kunt twee Speaks koppelen om een complete stereo-ervaring te creëren en een groter gebied te bestrijken.

Uitgerust met een "Smart" knop Met deze speaker kunt u met één enkel gebaar communiceren met uw digitale assistent (MS Cortana, Siri of Google Now). Deze speaker heeft een batterijduur van 10 uur. Bovendien wordt de energiebesparende modus automatisch geactiveerd na 15 minuten inactiviteit.


Kit Jabra video conference PanaCast Meeting Kamer in een doos

Complete verpakking Jabra Panacast: video conference kits voor alle situaties

Jabra biedt u vandaag verschillende kits aan met de PanaCast-camera en de Speak-speakerphone:

  • Jabra PanaCast Ontmoet overal : Deze kit bestaat uit een PanaCast-camera, een Speak 750 (UC of Microsoft Teams gecertificeerd), een USB-kabel van 1 meter en een draagtas.
  • Jabra PanaCast Ontmoet overal + : Deze tweede kit, vergelijkbaar met de eerste, voegt een tafelstatief toe aan de camera, de speakerphone, de USB-kabel (1,80 meter) en de draagtas. Het is ook beschikbaar in MS (Microsoft Teams gecertificeerd).
  • Jabra PanaCast Meeting Kamer in een doos :Een andere mogelijkheid is deze kit met de PanaCast, de Speak 710, een hub aansluiting voor een één-kabelverbinding, een muurbeugel en een tafelbeugel.

Kun je niet kiezen tussen een Speak 710 en een Speak 750? De Speak 710 heeft een batterijduur van 15 uur en is voorzien van een omnidirectionele microfoon voor 360° stemregistratie. De Speak 750 beschikt daarentegen over Full Duplex-audio.

gecertificeerde producten Microsoft Teams zijn geoptimaliseerd's die in de app gebruikt moeten worden. Ze hebben ook een extra knop waarmee u uw video conference's met één klik kunt lanceren.


Beoordelingen

100% of 100
5 (1 Beoordelingen)
Ontdek de beoordelingen van dit product
De laatste beoordelingen
100% of 100
Heel klein, maar toch 3 haarscherpe camera's die de hele tafel kunnen pakken.