Sterke punten
- 21" (53cm) PC-scherm met geïntegreerde Full HD-webcam
- Ideaal voor videoconferenties bij thuiswerken
- Resolutie 2 Mpx: FHD (1920x1080), Standaardformaat 16/9
- Plat LED-scherm, Verversingssnelheid van 60HZ
- Webcam geoptimaliseerd voor Microsoft Teams, Zoom (kijkhoek van 78°)
- Richtmicrofoon en geïntegreerde luidsprekers
- Dubbele zijverlichting voor goede helderheid
- USB HUB: 2 poorten voor headset en randapparatuur
- Inductie-oplaadstation (QI) voor mobiel in de voet
Wat zijn de kenmerken van de Poly Studio P21 ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Display met camera |
|---|---|
| Schermgrootte | 21 inch (53 cm) |
| Resolutie | 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD |
| Formaat | 16/9 |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Curved screen | Neen |
| Reactietijd | 4 ms |
| Ingebouwde webcam | Ja |
| Met luidsprekers | Neen |
| Met microfoon(s) | Neen |
| Resolutie (video output) | Full HD 1080p - 2 Mpx |
| Verbindingen | USB 2.0, USB-C, HDMI, Jack 3.5 mm |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | Geen VESA |
Inhoud
- Poly Studio P21
- Voedingskit
Video
Omschrijving van de Poly Studio P21
Poly Studio P21: een alles-in-één scherm voor thuiswerken.
Poly innoveert en verzamelt alle tools voor communicatie op afstand.
De Poly Studio P21 combineert een computerscherm, een camera, een audio-installatie met luidsprekers + microfoon en een LED-verlichting.
Ontworpen als een individueel communicatieplatform, zal dit nieuwe Poly Studio P21 videoconferentiescherm perfect passen in uw thuiswerkplek. Dankzij zijn elegantie integreert dit scherm zich uitstekend in uw werkruimte thuis.
Met de USB-C-aansluiting kunt u alle kabels in één verenigen: u sluit eenvoudig uw notebook aan op het scherm en deze USB-C-kabel verzorgt het beeld, het geluid en het beheer van videoconferenties. Geen wirwar van kabels meer op de salontafel die opgeruimd moeten worden aan het einde van de thuiswerkdag.
Handig, het scherm heeft een USB-HUB om een koptelefoon en andere randapparatuur aan te sluiten. De Studio P21 heeft 2 USB-poorten. Maak u geen zorgen over het opbergen van kabels: geen hangende draden, de voet van het scherm verzamelt ze voor een visueel opgeruimd bureau.
Voor gebruikers die altijd onderweg zijn, biedt de Poly Studio P21 een QI draadloze oplaadbasis voor smartphones. U hoeft uw telefoon alleen maar op de basis te leggen voor snel opladen met de draadloze QI-technologie.
De Amerikaanse audiovisuele gigant koppelt zijn scherm aan de Poly Lens-applicatie, zodat alle opties van het scherm eenvoudig kunnen worden ingesteld op een smartphone.


De camera van de Poly Studio P21: Full HD 1080p.
Met een goede balans tussen kwaliteit en transmissiesnelheid is Full HD (1920 x 1080p) een referentie voor individuele videoconferenties. Het is geen toeval dat de Poly Studio P21 een camera met deze resolutie heeft.
Full HD is effectief voor een infrastructuur met een druk internetnetwerk, terwijl het de details van de opname behoudt om een zeer natuurlijk beeld van de gesprekspartner over te brengen. De kijkhoek is 78°, perfect geschikt voor één persoon voor het scherm.
De Poly Studio P21 is uitgerust met een LED-stripverlichting om een gebrek aan licht in kantoren tijdens een videogesprek te compenseren. Maar ook om te veel natuurlijk licht tegen te gaan als het scherm dicht bij een raam staat.
Richtmicrofoon en ingebouwde luidsprekers.
De Studio P21 van Poly heeft een richtmicrofoon om alleen de stem van de gebruiker voor het scherm op te vangen. Dit type audioapparatuur is het tegenovergestelde van de omnidirectionele microfoon die is ontworpen om stemmen in 360° op te nemen, zoals bij vergadertelefoons.
Deze keuze voor een unidirectionele microfoon garandeert een goede audiobegrip voor de luisteraars van de persoon die de Poly Studio P21 gebruikt dankzij de reductie van achtergrondgeluid.
De Studio P21 is ook uitgerust met een jack-aansluiting voor het aansluiten van een koptelefoon of oordopjes, evenals USB-poorten voor professionele USB-A-headsets.

