Sterke punten
- Autonome alles-in-één videoconferentiebar
- Voor Teams Rooms, Google Meet Hardware, Zoom Rooms
- Dubbele UHD 4K 20 Megapixel camera - 120°/70° + 140°/78°
- Automatische kadrering van deelnemers en sprekertracking
- Luidsprekers met tweeters en bassysteem
- 2 microfoons met bereik van 7m en akoestische barrière voor geluiden buiten het bereik
- Miniatuurweergave van deelnemers
- Draadloos scherm delen met Airplay of Miracast
- Geleverd met 2 HDMI-kabels, 1 Ethernet-kabel, muurbevestiging
- Afmetingen: 840 x 14 x 12 cm, gewicht: 3,2kg
Best verkopende bundels
Wat zijn de kenmerken van de Poly Studio X70 ?
Eigenschappen
| Cameratype | Videoconferentiesoundbar |
|---|---|
| Aantal deelnemers | Tot 15 deelnemers |
| Werking | USB, Autonoom, Microsoft Teams Rooms, Autonoom, Zoom Rooms, Autonoom, Google Meet Rooms |
| Autonome video conference zonder PC | Autonoom |
| Autonoom conference systeem | Gebaseerd op Android |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Met microfoon(s) | Microfoons inbegrepen |
| Bereik van de microfoon(s) | 7.2 meter |
| Ingebouwde microfoons | 4 microfoons |
| Microfoons met acoustic fence | Ja |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Resolutie van de lens | 20,3 Mpx |
| Gezichtsveld (max) | 140° |
| Gezichtsveld (range) | 100° tot 150° |
| Beweegbare camera (Pan Tilt Zoom) | Ja, ePTZ (digitaal) |
| Totale zoom (optisch + digitaal) | x7,3 |
| Optische zoom/PTZ | Geen optische zoom |
| Digitale zoom/ePTZ | x7,3 |
| Inlijsten deelnemers | Ja, auto (AutoFraming), Ja, manueel |
| Automatische focus op de actieve spreker | Ja, Speaker tracking |
| Smart Gallery | Ja, smart gallery |
| Met bedieningstablet | Nee |
| Aantal uitgangen voor schermen (HDMI) | x2 - conference op twee schermen |
| HDMI uitgang in de camera | Neen |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| Bluetooth voor audio conference | Ja |
| Télécommande | Optioneel |
| Privacy shutter | Automatisch |
| Voeding | Stroomnet |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Afmetingen | 840.18 mm (L) x 135.38 mm (H) x 117.33 mm (P) |
| Gecertificeerd voor | Microsoft Teams certified, Zoom certified, Google Meet certified |
| Scherm inbegrepen | Nee, enkel video conference materiaal |
Inhoud
- Poly Studio X70
- Netvoeding
- 2 HDMI-kabels
- Ethernet-kabel
- Muurmontage
Video
Omschrijving van de Poly Studio X70
De alles-in-één videoconferentieoplossing voor grote zalen
De alles-in-één videoconferentieoplossing, de Poly Studio X70, integreert een dubbele 4K-camera (20 megapixels), 4 krachtige microfoons en 2 bidirectionele stereoluidsprekers.
Ideaal voor grote vergaderzalen, de bovenste lens van de camera heeft een kijkhoek van 70° en kan tot 7 keer inzoomen terwijl de beeldkwaliteit behouden blijft. De onderste lens van 120° biedt een volledig overzicht van de zaal en de deelnemers.
Met een bereik van 7 meter vangen de microfoons in de Poly Studio X70 videobar alle stemmen perfect op.


Een autonome videoconferentiesysteem (Microsoft Teams Rooms, Zoom Rooms,...)
Autonoom, de Poly Studio X70 heeft geen pc nodig om deel te nemen aan een conferentie. De bediening gebeurt via een touchscreen of een TC8 bedieningspaneel (apart verkocht).
Geconfigureerd om te werken met de belangrijkste videoconferentiesoftware (Zoom Rooms, Microsoft Teams Rooms , Google Meet Hardware, RingCentral, StarLeaf, GotoRoom), verbind met uw favoriete platform via een speciaal voor uw zaal aangemaakt account en start uw vergaderingen snel en eenvoudig, zonder enige aansluiting te hoeven maken.
Met een USB-poort kan de Studio X70 videobar worden aangesloten op een computer als u moet deelnemen aan een vergadering op een ander platform dan dat van uw zaal.
Innovatieve functies
Uitgerust met kunstmatige intelligentie, voert de Poly Studio X70 automatisch kaderen van deelnemers uit (auto-framing), evenals spraakspeaker-tracking (auto-tracking), waarbij soepel van de ene spreker naar de andere wordt overgeschakeld zonder schokkerige bewegingen. Een miniatuurweergave van de deelnemers is ook mogelijk.
Wat de microfoons betreft, de NoiseBlockAI-technologie elimineert achtergrondgeluiden, zoals toetsenbord- of muisgeluiden. De Acoustic Fence-technologie verwijdert alle geluiden buiten het opnamegebied van de microfoons. Zo wordt u niet gestoord door parallelle gesprekken of storende geluiden.

Scherm delen met of zonder kabel
Werkt met Airplay- en Miracast-applicaties, de Poly Studio X70 camera maakt draadloos en snel scherm delen mogelijk vanaf uw computer, smartphone of tablet.
Het is ook mogelijk om de inhoud van uw scherm te delen door een HDMI-kabel op uw computer aan te sluiten. De Poly Studio X70 videobar heeft twee HDMI-uitgangen voor videoconferenties op een dubbel scherm.
Technische specificaties van de Poly Studio X70 videobar
- Alles-in-één videobar met camera, microfoons en luidsprekers
- Autonome zaaloplossing compatibel met Zoom Rooms, Teams Rooms, Google Meet Hardware, RingCentral, StarLeaf, GotoRoom,...
- Camera met UHD 4K-sensoren (2160p/30fps), 20Mpx
- Twee lenzen met kijkhoeken van 70° en 120°
- Digitale zoom x7
- Automatisch kaderen van deelnemers en spraakspeaker-tracking
- Poly Director AI Perimeter: de camera neemt geen gezichten op buiten glazen muren/ramen
- Individuele weergave in miniatuurvorm (tot 5)
- 4 microfoons met een opnamebereik van 7 meter
- Eliminatie van achtergrondgeluiden en verwijdering van geluiden buiten het opnamegebied
- 2 bidirectionele stereoluidsprekers
- Scherm delen via HDMI of draadloos (Miracast, Airplay)
- Twee HDMI-uitgangen voor dubbel scherm
- BYOD USB-modus mogelijk
- Bluetooth 5.0
- WiFi 802.11a
- Detectie en telling van deelnemers
- Luchtkwaliteitssensor
- Ingebouwde elektronische privacy-sluiter
- Netvoeding
- Beheer met Poly Lens-software








