Sterke punten
- 1D-barcodelezer (EAN en UPC)
- Laser sensor (bereik 1,5 cm tot 160 cm)
- Toetsenbord met 4 knoppen + LCD-display
- Draadloos (radio 433mhz 910Mhz): maximaal bereik 100m
- Basisconnectiviteit (KABEL NIET MEEGELEVERD): USB, RS232, RS485, KBW
- Verwisselbare batterij 2150mAh (50.000 scans)
- Bestand tegen vallen, stof en regen (IP65)
- Geleverd: alleen lezer
Wat zijn de kenmerken van de Datalogic Powerscan PM9300 ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Radio (80 tot 100 m) |
| Scantechnologie | Bidirectioneel |
| Leesafstand | de 28cm à 11.5 mètres |
| Minimale ruimte tussen de tekens | 5 mil |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB, RS-232, RS-485 (IBM 46XX-protocollen), toetsenbordemulatie |
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter), vochtbestendig (IP53 of beter), schokbestendig (MIL-STD-810 gecertificeerd) |
| Type lezer | Draadloos |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | IP65 (stof + waterdicht) |
| Gewicht | 435g |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- 1 Datalogic PowerScan PM9300 barcodelezer
Omschrijving van de Datalogic Powerscan PM9300
Datalogic Powerscan PM9300
De industriële barcodescanner PowerScan PM9300 van Datalogic is beschermd door een robuuste behuizing, bestand tegen vallen op beton, en stof- en waterdicht volgens de IP65-certificering.
Dit model is ontworpen voor intensief gebruik. Betrouwbaar, licht van gewicht, in balans, ideaal voor een hele dag scannen.
De PowerScan PM9300 communiceert met zijn basis via een radioverbinding (frequentie 433 MHz en 910 MHz), met een bereik van 50 meter, configureerbaar in point-to-point of multipoint.
Een zeer robuuste en betrouwbare scanner dus, dankzij de scanvalidatie met groene spot of geluidssignaal. De PM9300 kan barcodes lezen van een minimale afstand van 1,5 cm tot 11,5 meter voor codes van 100 mils.
Technische kenmerken van de Datalogic PM9300 barcodescanner
- Scanvalidatiespot
- Versterkte behuizing, bestand tegen vallen van 2 m hoog
- Stof- en waterbestendig: IP65-dichtheid
- Groter bereik dankzij radioverbinding
- Vervangbare Lithium Ion-batterij
- 3 jaar garantie