Samsung C27RG50FQU
27'' LCD-gamingscherm voor gaming en kantoorwerk, gebogen scherm
SKU
OEMSAMC27RG50
Garantie 1 jaar
Ref. :
LC27RG50FQUXDU
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Gaming-scherm 27 inch (60 cm)
  • Full HD-resolutie 1920x1080 (240Hz)
  • Landschapsweergave (16/9)
  • Synchronisatie NVidia G-Sync
  • Responstijd: 4 ms
  • 2 HDMI-ingangen (1.4), 1 Display Port-ingang
  • Vermindering van blauw licht (Eye Saver) en flikkeringen (Flicker Free)
  • Helderheid: 300 cd/m²
Samsung C27RG50FQU aansluitingen
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C27RG50FQU ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Resolutie 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD
Formaat 16/9
Refresh rate 60 Hz
Curved screen Neen
Reactietijd 1 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen USB 2.0, DisplayPort, HDMI
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA Geen VESA
Inhoud
  • Samsung C27RG50FQU scherm
  • voedingskabel
Omschrijving van de Samsung C27RG50FQU
Gaming Monitor Samsung C27RG50FQU
Met een verversingssnelheid van 240 Hz en een responstijd van 4 ms, is de gamer verzekerd van maximale vloeiendheid. De Samsung C27RG50FQU is verbonden met het merk NVIDIA dankzij de Nvidia G-Sync technologie die zorgt voor een goede coördinatie tussen de GPU en de verversing van deze gaming monitor.
Belangrijkste kenmerken van de Samsung C2RG50FQU:
  • Schermgrootte: 26,9 inch
  • Schermformaat: 16/9
  • Paneeltype: VA-paneel (MVA, PVA)
  • Paneelvorm: gebogen (kromming 1500R)
  • LCD-technologie: VA
  • Maximale resolutie: 1920 x 1080 pixels
  • Helderheid: 300 cd/m²
  • Contrast: 3000/1
  • Responstijd: 4 ms
  • Kijkhoek (horizontaal): 178 graden
  • Kijkhoek (verticaal): 178 graden
  • Mat/anti-reflecterend paneel: Ja
  • Synchronisatie-optimalisatie: NVIDIA G-SYNC
  • Verticale verversingssnelheid: 240 Hz
  • Flicker-Free anti-flikkering: Ja
  • Blauwlichtfilter: Ja
  • Kantelhoek naar boven: 15 graden
  • Kantelhoek naar beneden: 2 graden
  • Video-ingangen: 1 x DisplayPort Vrouwelijk, 2 x HDMI Vrouwelijk
  • Audio-uitgangen: 1 x Line OUT (3,5 mm Jack Vrouwelijk)