Sterke punten
- Professioneel 32’’ (81 cm) PC-scherm
- Resolutie 2 Mpx: Full HD 1920 x 1080
- Zeer breed 16/9 formaat
- Gebogen LED-scherm (VA) (1000 R)
- Beeldfrequentie 75Hz, zeer vloeiend
- Zonder USB-poort
- Vermindering van blauw licht en flikkeringen
- Verstelbare kanteling.
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C32T550FDU ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Schermgrootte | 32 inch (81 cm) |
| Resolutie | 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD |
| Formaat | 16/9 |
| Refresh rate | 75 Hz |
| Curved screen | Ja |
| Reactietijd | 4 ms |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Met microfoon(s) | Neen |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Verbindingen | DisplayPort, HDMI, VGA, Jack 3.5 mm |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | 200 x 200 |
Inhoud
- Samsung C32T550FDU
- HDMI-kabel van 1,5 m
- Installatie-cd
Omschrijving van de Samsung C32T550FDU
De Samsung C32T550FDU monitor
De C32T550FDU is een gebogen 32-inch scherm met Full HD-resolutie. Met een kromming van 1000R is het het meest gebogen scherm op de markt. Het zorgt voor een significante vermindering van oogvermoeidheid. De T55-serie heeft bovendien de prestatiecertificering van TÜV Rheinland ontvangen. Het scherm past zich aan uw gezichtsveld aan, waardoor u alles in één oogopslag kunt waarnemen.
De randen van de C32T550FDU zijn ultradun, wat de monitor een elegante uitstraling geeft. De kabels zijn verborgen in de matzwarte achterkant.
De AMD FreeSync-technologie is vooral ideaal voor gamers. Het synchroniseert de verversingsfrequenties (75 Hz) om tearing en latentie van beelden te minimaliseren. Het resultaat is een vloeiende weergave voor ononderbroken kijkplezier. Het scherm heeft ook een Spelmodus.


De C32T550FDU
De Eye Saver-modus vermindert blauw licht, dat verantwoordelijk is voor oogvermoeidheid en schade aan het netvlies. Naast de 1000R-kromming bevordert de Flicker Free-technologie een comfortabele kijkervaring.
Met de drievoudige interface HDMI, VGA en Display Port kunt u al uw favoriete apparaten aansluiten. Ingebouwde luidsprekers van 5W zorgen voor een betere onderdompeling, zonder dat extra luidsprekers nodig zijn.
Kenmerken van de C32T550FDU
- 32-inch scherm
- Resolutie van 1920 x 1080
- Helderheid van 250 cd/m²
- Contrast van 3000:1
- Verversingssnelheid van 75 Hz
- Reactietijd van 4 ms
- Kijkhoek van 178/178°
- Aansluitingen VGA, Display Port, HDMI, Jack 3.5
- Kantelbereik: -2° - +22°
- Gewicht met voet: 6,4 kg
- Afmetingen met voet: 708,8 x 514,4 x 271,7 mm