Sterke punten
- Professioneel 34'' (86 cm) PC-scherm
- Resolutie 5 Mpx: 3440 x 1440
- Zeer breed 21/9 formaat
- Ingebogen LED-scherm (VA) (1800 R)
- Beeldfrequentie 100Hz, verbeterde vloeiendheid
- Geïntegreerde USB-hub (4 USB-poorten)
- Vermindering van blauw licht en flikkeringen
- Hoogte- en kantelverstelling.
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C34H890WGU ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Schermgrootte | 34 inch (86 cm) |
| Resolutie | 5,0 Mpx - 3440 x 1440 |
| Formaat | 21/9 |
| Refresh rate | 100 Hz |
| Curved screen | Ja |
| Reactietijd | 4 ms |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Neen |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Verbindingen | USB 3.0, USB-C, DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | Geen VESA |
Inhoud
- Samsung C34H890WGU
- Snelle startgids
- Voedingskabel
- DisplayPort-kabel
- HDMI-kabel
- USB-C-kabel
- CD-ROM
Omschrijving van de Samsung C34H890WGU
Samsung C34H890WGU, een hoog en breed scherm voor werkcomfort
De Samsung C34H890WGU biedt een breedbeeldweergave in 21/9-formaat. Hiermee kunt u op twee aparte vensters werken alsof u twee 24-inch schermen heeft.
De specificaties die wij waarderen zijn :
- De dunne randen die perfect passen in de werkomgeving. Gegarandeerde onderdompeling die de concentratie bevordert.
- De full HD-resolutie en de verversingssnelheid van 100 Hz. Verminderde oogvermoeidheid, plezier om te werken op een kwaliteitsweergave.

Groot formaat 21/9 voor volledige weergave van tabellen en vensters
De Samsung C34H890WGU is perfect voor intensief gebruik in alle beroepen die vereisen dat alle informatie op het scherm zichtbaar is.
- Een Full HD 1920x1080 resolutie met een verbeterde verversingssnelheid (100 Hz)
- Contrastverhouding van 3000:1
- Een LED-achtergrondverlichting paneel, zeer responsieve geavanceerde VA-technologie (responstijd = 4 ms)
- Picture in Picture vensterindeling (beeld-in-beeld die parallel werken op twee informatiebronnen mogelijk maakt). Evenals PAP (beeld naast elkaar geplaatst om een dubbel scherm te simuleren).

Gebogen scherm: betere concentratiecapaciteit.
De SAMSUNG C34H890WGU is ideaal in een lawaaierige omgeving of open space: de gebruiker blijft geconcentreerd in zijn werkwereld zonder afgeleid te worden door de beweging van collega's in zijn perifere zicht.
Met zijn 1800R-curve blijft het beeld natuurlijk en aangenaam om naar te kijken.


De praktische kenmerken van de SAMSUNG C34H890WGU.
Aansluitingen: 1xHDMI / 1xDP / 1 audio-uitgang jack 3.5
USB HUB: 1xUSB-A 3.0 / 1xUSB 3.0
Afmetingen: 538.9 x 811.4 x 298.9 mm
Gewicht: 6.3 kg
Positieaanpassing: Van -5° naar voren tot +24° naar achteren , in hoogte (13.5cm), 30° op horizontale as naar rechts of links