Samsung C34H890WGU
34" PC-monitor, gebogen, zonder ingebouwde luidsprekers
SKU
OESAMC34890
Garantie 1 jaar
Ref. :
LC34H890WGRXEN
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Professioneel 34'' (86 cm) PC-scherm
  • Resolutie 5 Mpx: 3440 x 1440
  • Zeer breed 21/9 formaat
  • Ingebogen LED-scherm (VA) (1800 R)
  • Beeldfrequentie 100Hz, verbeterde vloeiendheid
  • Geïntegreerde USB-hub (4 USB-poorten)
  • Vermindering van blauw licht en flikkeringen
  • Hoogte- en kantelverstelling.
Samsung C34H890WGU
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C34H890WGU ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 34 inch (86 cm)
Resolutie 5,0 Mpx - 3440 x 1440
Formaat 21/9
Refresh rate 100 Hz
Curved screen Ja
Reactietijd 4 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen USB 3.0, USB-C, DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA Geen VESA
Inhoud
  • Samsung C34H890WGU
  • Snelle startgids
  • Voedingskabel
  • DisplayPort-kabel
  • HDMI-kabel
  • USB-C-kabel
  • CD-ROM
Omschrijving van de Samsung C34H890WGU
Samsung C34H890WGU, een hoog en breed scherm voor werkcomfort
De specificaties die wij waarderen zijn :
  • De full HD-resolutie en de verversingssnelheid van 100 Hz. Verminderde oogvermoeidheid, plezier om te werken op een kwaliteitsweergave.
Samsung CH34H890U gebogen
Groot formaat 21/9 voor volledige weergave van tabellen en vensters
  • Een Full HD 1920x1080 resolutie met een verbeterde verversingssnelheid (100 Hz)
  • Contrastverhouding van 3000:1
Samsung beeldkwaliteit
Gebogen scherm: betere concentratiecapaciteit.
Met zijn 1800R-curve blijft het beeld natuurlijk en aangenaam om naar te kijken.
ideaal scherm voor concentratie
Samsung CH34H890 met zeer dunne rand
De praktische kenmerken van de SAMSUNG C34H890WGU.
Aansluitingen: 1xHDMI / 1xDP / 1 audio-uitgang jack 3.5
USB HUB: 1xUSB-A 3.0 / 1xUSB 3.0
Afmetingen: 538.9 x 811.4 x 298.9 mm