Samsung F24T450FQR
24" PC-monitor, zonder ingebouwde luidsprekers
SKU
OESAMF24T45
Garantie 3 jaar
Ref. :
LF24T450FQRXEN
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Professionele 24" (61cm) PC-monitor
  • Resolutie 2 Mpx: Full HD 1920 x 1080
  • Standaardformaat 16/9
  • Platte LED (IPS) monitor
  • Beeldfrequentie 75Hz, verbeterde vloeiendheid
  • Ingebouwde USB-hub (2 USB-poorten)
  • Vermindering van blauw licht en flikkeringen
  • Hoogte- en kantelverstelling. Portretmodus voor verticale weergave.
Samsung F24T450FQU - 3/4 aanzicht
Best verkopende bundels
Professioneel pakket 2 24-inch schermen + gelede steun
Kant-en-klare kit, twee samsung Full HD schermen in 24 inch, extra plat + een 2-assige steun voor twee PC schermen
End of life
Wat zijn de kenmerken van de Samsung F24T450FQR ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 24 inch (61 cm)
Resolutie 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD
Formaat 16/9
Refresh rate 75 Hz
Curved screen Neen
Reactietijd 5 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Neen
Met microfoon(s) Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen USB 2.0, DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm