Sterke punten
- Professionele 27" (69cm) PC-monitor
- Resolutie 2 Mpx: Full HD 1920 x 1080
- Standaardformaat 16/9
- Platte LED (IPS) monitor
- Beeldfrequentie 75Hz, verbeterde vloeiendheid
- Ingebouwde USB-hub (2 USB-poorten)
- Vermindering van blauw licht en flikkeringen
- Hoogte- en kantelverstelling. Portretmodus voor verticale weergave.
Wat zijn de kenmerken van de Samsung LF27T450FQU ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Schermgrootte | 27 inch (69 cm) |
| Resolutie | 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD |
| Formaat | 16/9 |
| Refresh rate | 75 Hz |
| Curved screen | Neen |
| Reactietijd | 5 ms |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Neen |
| Met microfoon(s) | Neen |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Verbindingen | USB 2.0, DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | 100 x 100 |
Inhoud
- Samsung LF27T450FQUXEN monitor
- HDMI-kabel 1,50m
- Voedingskabel
- Installatie-cd
Omschrijving van de Samsung LF27T450FQU
Bureaubladmonitor Samsung F27T450F
De professionele Samsung F27T450F-monitor uit de Samsung T45F-serie is ideaal voor kantoorwerk met zijn Full HD-resolutie van 1920x1080.
Voor een optimale werkhouding kan hij in hoogte worden versteld, gekanteld en gedraaid.
Ontworpen om vermoeidheid bij het werken op een scherm te verminderen, beschikt hij over technologieën voor het verminderen van blauw licht (Eye Saver) en flikkeringen (Flicker Free en 75Hz-weergave).
Behoud een heldere en contrastrijke afbeelding vanuit elke kijkhoek dankzij het IPS LCD-paneel en de kijkhoeken van 178°.
Werk met meerdere schermen (dubbel of driedubbel scherm) op een natuurlijke manier dankzij de ultradunne randen van de Samsung LF27T450FQU.
De Samsung F27T450FQU kan 90° worden gedraaid voor een verticale weergave, ideaal voor Excel-tabellen of bepaalde A4-inhoud zoals facturen.
Hij beschikt over 2 HDMI-ingangen en 1 Display Port-ingang om uw pc of Mac aan te sluiten.
