Samsung S32A600U
Professionele monitor 32 inch. QHD-resolutie. Scherm draaibaar tot 90°.
SKU
OESS32A600U
Garantie 3 jaar
Ref. :
LS32A600UUUXEN
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Platte PC-monitor 32 inch (16:9)
  • Resolutie 3,7 Mpx (2560 x 1440)
  • Beeldfrequentie 75Hz
  • Minder kabels met USB-C-aansluiting
  • Geïntegreerde USB-hub
  • Automatische weergave van een nieuwe bron
  • Eye Saver-modus om blauw licht te verminderen
  • Kantelbaar, draaibaar en 90° draaibaar
Draaibaar scherm Samsung S32A600U
Wat zijn de kenmerken van de Samsung S32A600U ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 32 inch (81 cm)
Formaat 16/9
Refresh rate 75 Hz
Curved screen Neen
Reactietijd 5 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Neen
Met microfoon(s) Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen USB, USB-C, DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA Geen VESA
Inhoud
  • Samsung S32A600U scherm
  • Voedingskabel (1,5 m)
  • HDMI-kabel
  • USB-C-kabel
Omschrijving van de Samsung S32A600U
Professioneel beeldscherm Samsung S32A600U
Dit 32 inch model met een 16:9 formaat is kantelbaar, draaibaar en 90° draaibaar (portretmodus) om aan alle gebruiksbehoeften te voldoen.
Scherm met USB Hub Samsung S32A600U
Een geïntegreerde USB Hub
Plat PC-scherm 24 inch Samsung S32A600U
Technische specificaties van het Samsung S32A600U scherm
  • Plat scherm 32 inch (16:9)
  • Helderheid: 300 cd/m²
  • Statische contrastverhouding: 1000:1 (Typ)
  • Reactietijd: 5ms
  • Verversingssnelheid: Max 75Hz
  • Paneeltype: IPS
  • Eye Saver Mode
  • Auto Source Switch
  • Poorten: Display Port, HDMI, Jack 3,5mm, USB, USB-C
  • Afmetingen met voet: 542.3 x 530.8 x 196.4 mm (LxHxD)