Sterke punten
- Professionele 32’’ (81 cm) PC-monitor
- Resolutie 8.3 Mpx: UHD 3840 x 2160 4K
- Standaardformaat 16/9
- Verversingssnelheid van 60HZ
- Plat LED-scherm (VA)
- Zonder USB-poorten
- Vermindering van blauw licht en flikkeringen
- Kantelverstelling
Wat zijn de kenmerken van de Samsung U32J590 ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Schermgrootte | 32 inch (81 cm) |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Formaat | 16/9 |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Curved screen | Neen |
| Reactietijd | 4 ms |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Neen |
| Met microfoon(s) | Neen |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Verbindingen | DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | Geen VESA |
Inhoud
- Samsung U32J590 scherm
- HDMI-kabel
- Installatie-CD
- Snelle installatiehandleiding
Omschrijving van de Samsung U32J590
De Samsung U32J590 Monitor
Het U32J590 scherm van Samsung is een 32-inch UHD-monitor die beelden van zeer hoge kwaliteit en ultrarealistisch biedt. U geniet dus van de 4K-kwaliteit.
Uw UJ59 scherm toont levendige kleuren dankzij het miljard aan tinten dat het bezit. De beelden zijn realistisch en natuurlijk. Het is dus ideaal voor beeldprofessionals en gamers.
Met 8,3 miljoen pixels zijn de kleurbereiken uitgebreider en is het beeld scherp. Videogames worden bijvoorbeeld een meeslepende ervaring.

De U32J590
Met AMD FreeSync synchroniseren de verversingssnelheid van de grafische kaart en die van de monitor, waardoor vervorming en haperingen in het beeld worden verminderd. De spelmodus optimaliseert het contrast, waardoor meer details zichtbaar worden.
Met een UHD-upscalingtechnologie van Samsung verschijnen uw SD-, HD- en Full HD-inhoud in een kwaliteit die dicht bij die van UHD ligt. De PBP- en PIB-functies maken het mogelijk om twee apparaten tegelijkertijd op uw monitor aan te sluiten en ze te herschalen om beide te benutten.
Kenmerken van de U32J590
- 32-inch scherm
- Resolutie van 3840 x 2160
- Verhouding van 16:9
- Helderheid van 270 cd/m²
- Contrast van 3000:1
- Verversingssnelheid van 60 Hz
- Reactietijd van 4 ms
- Hoek van 178/178°
- Kanteling: -2° - +15°
- Gewicht met voet: 6,3 kg
- Afmetingen met voet: 729,5 x 534,5 x 250,5 mm