Sony FWD-65XR8M2
Smart TV 65" 4K met OLED-scherm, meeslepend geluid, voor intensief professioneel gebruik 18/7. Ingebouwde Chromecast voor draadloos delen. Download uw apps via Google Play Store.
SKU
OESONYXR8M265
Garantie 3 jaar
van Sony
Ref. :
FWD-65XR8M2
3 stuks op voorraad
Op voorraad
Garantie3 jaar
Sterke punten
  • 65" (165 cm) OLED 4K UHD-scherm: rijke kleuren en diepe contrasten
  • Professionele BRAVIA 8 II-serie: hoogwaardig Sony OLED-scherm
  • Smart TV: vloeiende en aanpasbare Google TV-interface
  • Draadloze contentdistributie: ingebouwde Chromecast en compatibiliteit met Apple AirPlay 2
  • Ontworpen voor professionals: intensief gebruik tot 18/7 en 3 jaar PrimeSupport-garantie
  • Geoptimaliseerd energiebeheer: Eco Dashboard 2 en slimme sensor om het verbruik te beperken
Sony met TV-tuner FWD-65XR8M2
Wat zijn de kenmerken van de Sony FWD-65XR8M2 ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Configuratie Enkel beeldscherm voor binnen
Schermgrootte 65 inch (165 cm - 1,16 m²)
Technologie van het scherm OLED
Helderheid 450 cd/m²
Formaat 16/9
Resolutie 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K
Scherm ontworpen voor Indoor
Verbindingen Wi-Fi, Bluetooth, USB, Ethernet, HDMI, Jack 3.5 mm
Gebruiksduur 18u / dag
OS (besturingssysteem) Android (Google)
Besturingssysteem Android 12
Geïntegreerd dynamisch display systeem Nee
Compatibiliteit Digital SIgnage software Digital signage player optionneel
Werking Niet compatibel digital signage
Digital Signage software Een extere player is vereist
Compatibel verticale weergave Nee
Met TNT-tuner Ja
Wifi Ja
Bluetooth Ja
VESA 300 x 300
Ingebouwde USB-C hub Nee
Inhoud
  • Sony 65 inch
  • Afstandsbediening + batterijen
  • Voedingskabel
  • Gebruiksaanwijzing
Omschrijving van de Sony FWD-65XR8M2
Sony FWD-65XR8M2 - 65 pouces
Een ultieme visuele en auditieve beleving voor alle professionele ruimtes
Inkomhal - FWD 65XR8M2 Sony
Audio-visuele prestaties versterkt door XR-technologie
Uitgerust met de XR-processor, garandeert de Sony FWD-65XR8M2 een opmerkelijke beeldprecisie. De contrasten worden versterkt via XR Contrast, en de content profiteert van vloeiende verwerking zelfs bij 120 Hz, ideaal voor bedrijfsfilms, live-uitzendingen of nieuwsfeeds. Het Acoustic Surface Audio+ systeem transformeert het paneel in een geluidsbron: het geluid komt rechtstreeks uit het scherm, voor perfect gesynchroniseerde weergave en totale onderdompeling. De geïntegreerde TV-tuner maakt het eenvoudig schakelen tussen digitale multimedia-bronnen en traditionele kanalen mogelijk, terwijl een onberispelijk signaal behouden blijft.
Sony FWD-65XR8M2
Technische specificaties van de Sony FWD-65XR8M2
  • Smart TV met geïntegreerde Google TV onder Android 12
  • Bravia 8 II-serie
  • 65-inch OLED-paneel (161 cm diagonaal)
  • 4K UHD-resolutie (3840 x 2160)
  • XR-processor met AI, XR Contrast Booster, XR Clear Image
  • Audio technologie: Acoustic Surface Audio+ met Voice Zoom 3
  • 3D Surround Upscaling compatibel met Dolby Atmos en DTS:X
  • Compatibiliteit met Chromecast, AirPlay 2, Google Assistant
  • 4 HDMI 2.1-poorten, 2 USB-poorten, Ethernet, ingebouwde Wi-Fi
  • Brede kijkhoeken: 178° (89°/89°)
  • VESA 300 x 300 mm