Sterke punten
- Robuuste en compacte 8" (20 cm) tablet, gehard glazen scherm
- Lange batterijduur met 8000 mAh batterij
- 4G / WIFI / Bluetooth connectiviteit, geschikt voor buiten en binnen
- Waterdicht IP68: 1 uur tot 2 meter diepte
- Militaire weerstand MIL-STD810G, bestand tegen vallen van 1,5 m
- SOS / PTT-knop of configureerbaar voor zakelijke oplossingen
- Android 11-systeem, Mediatek P22-processor
- Interne opslag van 32 GB voor opslag en applicaties
- Foto- en videocamera 8 Mpx / 5 Mpx met autofocus
Wat zijn de kenmerken van de Ruggear RG930i ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11 |
| Schermgrootte | 8,0 inch |
| Scherm resolutie | 1080 x 1920 pixels |
| RAM geheugen | 3 Go RAM |
| Netwerk | 4G |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Beschermingsindex | IP 68 |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810G |
| Beschermingsindex | IP68 (geheel afgedicht tegen stof en onderdompeling) |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Soorten batterij | 8400 mAh |
| Gewicht | 750 g |
| Afmetingen | 235 x 154 x 23 mm |
| Garantie | 2 jaar |
Inhoud
- RG930i Tablet
- Batterij
- USB-kabel
- Europese oplader
Omschrijving van de Ruggear RG930i
Ruggear RG930i, een robuuste tablet voor professionals.
Zeer stevig, de RG930i tablet van Ruggear is waterdicht, met zijn IP68 beschermingsgraad weerstaat hij aan vallen in water en reiniging met een straal.
Gedurende 1 uur op 1 meter diepte blijven de afdichtingen van de beschermende behuizing intact en kan de tablet uit het water worden gehaald terwijl hij functioneel blijft.
De Ruggear RG930i laat geen stof, aarde of enige microdeeltjes binnendringen.
Volledig ontworpen om mee te nemen in het veld, Ruggear staat bekend om zijn versterkte apparaten. Dit wordt bevestigd door de klassieker van het merk: de militaire certificering MIL-STD810G die de soldaat verzekert van materiaal dat op alle operationele terreinen kan worden meegenomen.
De val- en schoktest is met succes doorstaan, de RG930i tablet kan van 1,5 m hoogte vallen.
Ontworpen om temperaturen van 0 tot 40° te weerstaan, twijfel niet langer over uw bestemmingen. Dankzij het capacitieve scherm beschermd door gehard glas, blijft de RG930 bruikbaar zelfs met handschoenen aan.


De Ruggear RG930i tablet is een apparaat geschikt voor alle terreinen.
De nieuwste tablet van Ruggear is aanraakgevoelig met een natuurlijke en vloeiende aanraking (capacitieve technologie). Een reeks knoppen vult zijn reeks professionele functies aan.
Er is de mogelijkheid om een SOS-knop te configureren, een PTT-knop voor gebruik als walkie-talkie of een andere sneltoets voor een zakelijke oplossing.
De Ruggear RG930i is voorbeeldig in zijn connectiviteit, hij staat draadloze en bedrade communicatie toe:
- Plaats voor een SIM-kaart voor 4G/3G data- en mobiele internetverbinding
- WIFI-module 802.11 a/b/g/n
- Bluetooth-connectiviteit
- USB-C-poort, magnetisch voor verbeterde bevestiging.
Compact en praktisch, de RG930i ligt goed in de hand. Het scherm is groot genoeg (8 inch) om de benodigde informatie weer te geven en de tablet is niet te groot om gemakkelijk vast te houden. Hier zijn de afmetingen:
- 235 x 154 x 23 mm
- 750g
Vastgeschroefd in zijn chassis aan de achterkant, twee stevige lussen maken het mogelijk om een handstrap te gebruiken. U houdt de tablet zichtbaar tijdens uw werkzaamheden zonder hem stevig in de hand te hoeven houden.