Sterke punten
- Atex Zone 2/22 en IECEx-certificering
- Robuust en waterdicht
- Windows 10 Professional geïntegreerd
- Bluetooth / WiFi / USB
- Hot-swappable batterij
- HD-touchscreen bruikbaar in de regen en met handschoenen
- Intel i5 2.5Ghz, RAM 8GB, SSD 128GB
Wat zijn de kenmerken van de Getac F110-Ex G4 Basic (Atex) ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Eigen |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 |
| Schermgrootte | 3,3 inch |
| Schermgrootte | Ultra compact tot 7,9") |
| Scherm resolutie | 1366 x 768 |
| RAM geheugen | 8 Go RAM |
| Netwerk | 3G |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Nee |
| Atex | Ja - Zone 2/22 |
| Batterijduur | 12 heures |
| Soorten batterij | Deux batteries intelligentes Li-Ion (11,4 V, 2160 mAh) remplaçables à chaud |
| Gewicht | 1,49 kg |
| Afmetingen | 314 x 207 x 24,5 mm |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- Getac F110-G4 Ex Tablet
- AC-adapter (65W, 100-240VAC, 50/60Hz)
- Slimme Li-Ion batterij (11.4V, 2160mAh) x 2
Omschrijving van de Getac F110-Ex G4 Basic (Atex)
Getac F110-G4 Ex Tablet
Gecertificeerd voor Atex zone 2, de Getac F110-G4 Ex tablet is ontworpen voor veilig gebruik in potentieel explosieve omgevingen. Het beschikt over een mechanische isolatie en speciale circuits die een volledig risicovrije werking garanderen.
Het heeft een versterkte behuizing die voldoet aan de MIL-STD 810G weerstandsnormen, waardoor het normaal blijft functioneren na schokken en vallen tot 1,2 meter.
De Getac F110-G4 ATEX is waterdicht (gecertificeerd IP65) en kan worden gebruikt in de regen of bij extreme temperaturen. Het 11,6-inch HD capacitieve scherm is bovendien leesbaar in fel zonlicht en compatibel met het dragen van handschoenen.
Kracht en robuustheid
Deze Atex-tablet is uitgerust met een Intel® Core™ i5-6200U 2,5 GHz processor en tal van gebruiksklare software, waaronder Adobe Reader.
Om u overal te vergezellen, is de F-110 G4 Ex van Getac uitgerust met Wifi 802.11ac en Bluetooth connectiviteit. En om geen seconde te verliezen, kunnen de batterijen worden vervangen zonder de tablet uit te schakelen of uw applicaties te verlaten.
De vele beveiligingsopties die het biedt, zoals multi-factor authenticatie, bieden u ideale bescherming tegen alle bedreigingen en kwaadaardige indringers.
Belangrijkste kenmerken:
● Atex Zone 2/22
● Certificeringen IP65 en MIL-STD-810G
● Bestand tegen schokken, trillingen en vallen tot 1,2 meter
● Twee hot-swappable batterijen (levensduur 12 uur)
● Multi-factor authenticatie Windows 10
● Scherm leesbaar buiten en in fel zonlicht
● Bruikbaar van -21°C tot +60°C
● LCD TFT 11,6" HD (1366 x 768) scherm leesbaar in zonlicht
●Intel® HD Graphics 620: reactievermogen, snelheid
LumiBond® 2.0 touchscreen technologie
● Geheugen: DDR4 4 GB uitbreidbaar tot 16 GB
● FHD webcam x 1
● Achtercamera van 8M pixels met autofocus x 1
● Wifi, Bluetooth
● USB 3.0 (9-pins) x 1
● HDMI x 1
● DC voedingsaansluiting x 1
● 3D-antenne
● Verbeterde bedrijfsbeveiliging: bescherming tegen bedreigingen en kwaadaardige indringers
