End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
- DECT-handset voor draadloze Siemens- en Unify-systemen (100% retrocompatibel met Siemens S4)
- Bluetooth
- Mini-jack 2,5mm aansluiting voor headset
- Groot kleurenscherm TFT
- Verlicht toetsenbord
- 500 contacten telefoonboek
- Vibra-alarm
- Compatibiliteit DECT/GAP
- Eco-DECT-modus
- Tot 6 DECT-handsets
- Wachtstand
- Oproepdoorschakeling
- IP65
Best verkopende bundels
Pack Unify Openscape S5 + Chargeur
Pack complet téléphone + chargeur
End of life
€159,90
€193,48
Normale prijs
€ 164,90
€199,53
Wat zijn de kenmerken van de Unify Openscape S5 ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | DECT-handset ontworpen voor HiPath Siemens-systemen |
|---|---|
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Design van het toestel | DECT handset met basis |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 6 |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 500 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Nee |
| Opname telefoongesprek | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Toezicht op ruimtes | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 20 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Ja |
| Beltonen | 20 polyfonische beltonen |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Te verbinden op | DECT-terminal |
| Gecombineerde afmetingen | 127 x 48 x 20mm |
| Basisafmetingen | 28 x 78 x 60mm |
| Technologie | DECT |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Siemens-Gigaset S5
- Nimh AAA-batterij
Omschrijving van de Unify Openscape S5
Unify-Gigaset Openscape DECT PHONE S5
De DECT-handset Openscape S5 van Unify combineert elegantie en functionaliteit om optimaal comfort te garanderen tijdens uw draadloze gesprekken.
Een hoge kwaliteit stemweergave, probleemloze navigatie in het donker dankzij het verlichte scherm en toetsenbord, configureerbaar via de pc-interface met Bluetooth of USB-kabel, en tot 12 uur gesprekstijd.
Uitbreidbare DECT-oplossing tot 6 handsets. Kenmerken van de Gigaset S5 DECT:
- Bluetooth V2.1
- High Path Positioning System: maakt het mogelijk andere DECT-handsets te lokaliseren
- Mini-jack 2,5mm aansluiting voor headset
- Full Duplex handsfree
- Groot kleurenscherm
- Achtergrondverlicht toetsenbord
- Telefoonboek voor 500 contacten
- Vibra-alarm
- DECT/GAP-compatibiliteit
- Eco-DECT modus
- Tot 6 DECT-handsets
- Wachtstand
- Oproepdoorschakeling
- IP65
- NiMH AAA 700 mAh batterij (inbegrepen)
- Oplader apart verkrijgbaar
