Sterke punten
- WiFi-telefoon van Unify
- Luidspreker
- LED-indicator
- Toetsenbordknoppen: 12 kiestootsen en 3 programmeerbare toetsen
- Navigatietoetsen met 5 richtingen
- 2,5 mm headsetaansluiting
- Compatibel met hoortoestellen
- Kleuren TFT-scherm met hoge resolutie
- Behuizingbescherming IP44
Wat zijn de kenmerken van de Unify Openstage WL3 ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | VoWLAN-telefoon, compatibel met hoortoestellen, scherm met hoge resolutie, maakt mobiliteit in bedrijven mogelijk |
|---|---|
| Design van het toestel | DECT handset met basis |
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 200 contacten |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Nee |
| Opname telefoongesprek | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Toezicht op ruimtes | N.B |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 25 nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | N.B |
| Beltonen | 14 beltonen |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Te verbinden op | WiFi-terminal |
| Batterijen | Li-polymere |
| Gewicht (telefoon) | 134 g |
| Gecombineerde afmetingen | 127 x 48 x 20mm |
| Basisafmetingen | 28 x 78 x 60mm |
| Technologie | Wi-fi |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- OpenStage WL3-telefoon
Omschrijving van de Unify Openstage WL3
OpenStage WL3: De Professionele WiFi-telefoon
De OpenStage WL3-telefoon van Unify, compatibel met WLAN, voldoet aan de behoeften van werknemers die mobiel moeten zijn op hun werkplek.
Dit model werkt op het WLAN-netwerk van bedrijven en/of SIP-platforms.
De OpenStage WL3 is een draadloze spraakoplossing die een hoge geluidskwaliteit, optimale prestaties en beveiligingsfuncties biedt die voldoen aan industriestandaarden.
Deze telefoonlijn is compatibel met SIP en is ideaal voor de gezondheidszorg, beveiliging, handel en logistiek.
De OpenStage WL3-apparaten kunnen worden ingezet met een 802.11-compatibele toegang.
De OpenStage WL3 heeft een hoogresolutie TFT-kleurenscherm voor optimale leesbaarheid, waar u zich ook bevindt, een hoge geluidskwaliteit, een oproeplogboek en een luidsprekerfunctie. Deze WiFi-telefoon is compatibel met hoortoestellen.
Deze WiFi-telefoon stelt werknemers in staat zich vrij te bewegen binnen het bedrijf zonder verlies van communicatiekwaliteit.
Bekijk de versie met berichten- en alarmfuncties (PTI): OpenStage WL3 PLUS.

Kenmerken van de OpenStage WL3-telefoon van Unify
- Unify VoWLAN-telefoon
- Maakt gebruik van WLAN-technologie
- Compatibel met SIP
- Hoogresolutie TFT-kleurenscherm, achtergrondverlicht
- 12 cijfertoetsen en 3 programmeerbare toetsen
- 14 instelbare beltonen
- Autonomie: 10 uur gesprekstijd en 80 uur stand-by
- Luidsprekerfunctie
- 2,5 mm headsetaansluiting
- IP44 behuizingsbescherming
- Compatibel met hoortoestellen