Plug & Play videoconferentiekit met meubels
Deze videokit ontworpen door OfficeEasy bestaat uit een 180° Jabra PanaCast camera, een Jabra Speak 710 speakerphone, een Samsung 32 inch monitor en een akoestische alcove voor 4 of 8 personen. Met deze uitrusting creëert u eenvoudig een vergaderruimte in een open kantoorruimte. Een echte focusruimte, waar u zich kunt terugtrekken voor een teamvergadering, audioconferentie of videoconferentie.
Plug & Play, de camera en de conferentieluidspreker worden via USB direct op uw pc aangesloten. De Speak 710 kan ook draadloos worden verbonden via Bluetooth. Wat betreft het scherm, dit wordt aangesloten op het stopcontact in de tafel van de alcove. Twee USB-opladers maken het elektriciteitsblok compleet.
Afhankelijk van uw wensen, installeert u de monitor op zijn standaard of op de meegeleverde muurbeugel. Deze wordt in de wand van de alcove geplaatst.