Sterke punten
- Onderwijs klanten: profiteer van een SPECIALE PRIJS op 0801 23 05 05
- Professionele grafische tablet + Pro Pen stylus + ExpressKey afstandsbediening
- 4K 32-inch scherm
- Matglazen scherm voor een papierachtige aanraking
- Natuurlijke interface dankzij multi-touch invoer
- Superieure kleurprestaties
- 8192 niveaus van drukgevoeligheid
- 1,07 miljard weer te geven kleuren
- Geïntegreerde standaarden voor een helling van 5 tot 20°
- Aanpasbare ExpressKeys™ functietoetsen
Wat zijn de kenmerken van de Wacom Cintiq Pro 32 ?
Eigenschappen
| Scherm | Ingebouwd scherm |
|---|---|
| Schermgrootte | 24,0 inch |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels (4K) |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Actief oppervlak | 522 x 294 mm |
| Stylus pen inbegrepen | Ja |
| Pen resolutie | 5080 lignes par pouce |
| Druk niveau | 8192 |
| Interface met de computer | DVI-I digitale video, USB |
| Gewicht | 7 kg sans le socle (en option) |
| Afmetingen | 677 x 394 x 47 mm |
| Geschikt voor | MAC en PC |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- Wacom Cintiq Pro 32" grafische tablet
- Wacom Pro Pen 2 stylus met set van 4 gekleurde ringen
- Etui met 10 reservepunten (6 standaard, 4 vilt) en puntentrekker in stylushouder
- ExpressKey™ afstandsbediening met RF USB-A dongle en micro-USB naar USB oplaadkabel van 30 cm
- AC-adapter 180 W en voedingskabel van 1,8 m
- USB-C naar USB-C kabel van 1,8 m
- DisplayPort naar DisplayPort kabel van 3 m
- HDMI 2.0 naar HDMI 2.0 kabel van 3 m
- Standaard USB-A naar USB-A kabel van 3 m
- DisplayPort naar Mini-DisplayPort adapter
- Snelstartgids, regelgevingsblad
- Reinigingsdoek
- Handleiding
Video
Omschrijving van de Wacom Cintiq Pro 32
Wacom Cintiq Pro 32 Grafische Tablet
De Wacom Cintiq Pro 32 grafische tablet heeft een groot 32-inch matglazen touchscreen dat de ervaring van schrijven of tekenen met potlood op papier nauwkeurig nabootst.
Als een echte computer gewijd aan grafische creatie, beschikt de Wacom Cintiq Pro 32 tablet over een scherm waarmee u het resultaat direct op de tablet kunt bekijken, terwijl de kleuren met absolute precisie worden gereproduceerd.
Deze Wacom creatietool is bedoeld voor professionals in illustratie en grafisch ontwerp en wordt geleverd met de draadloze stylus Pro Pen 2. Deze is ultranauwkeurig en maakt tekenen zonder enige vertraging mogelijk. Hij is 4 keer gevoeliger voor druk dan een gewone stylus en biedt een grip die vergelijkbaar is met die van een klassieke potlood.


Volledige connectiviteit
De Wacom Cintiq Pro 32" grafische tablet biedt ongeëvenaarde prestaties: een 4K resolutie (3840 x 2160 pixels) en 98 % van de Adobe® RGB-kleurruimte, waardoor het ideaal is voor 3D-modellering of illustratie voor gamecreatie.
De vele aansluitmogelijkheden van de Wacom Cintiq Pro 32 grafische tablet voldoen aan al uw behoeften: 4 USB3-poorten; 1 USB C-poort; 1 HDMI 2.0-poort; 1 DP-poort; 1 USB-A-poort (voor de ExpressKey afstandsbediening dongle), evenals een koptelefoonaansluiting en een ingebouwde microfoon.
Belangrijkste kenmerken van de Wacom Cintiq Pro 32 grafische tablet:
● 32-inch 4K-scherm, ultra HD (3840 x 2160)
● Multi-touch invoer
● Contrast: 750:1 (minimaal) 1000:1 (typisch)
● Kijkhoek: bereik tot 64 en 176; 26 en 176 verticaal; 90 en 176 horizontaal
● Wacom Pro Pen 2 stylus
● Maximaal weer te geven kleuren: 1,07 miljard kleuren (10 bits per kleur)
● 8192 drukniveaus voor de punt van de stylus en de gum
● Actief oppervlak: 697 x 392 mm
● Gewicht: 13 kg zonder optionele standaard
● 4 USB-poorten, 1 USB-C-poort, 1 HDMI-poort, 1 DisplayPort, 1 USB-A-poort, koptelefoonaansluiting, ingebouwde microfoon.
Wist u dat?
Wacom kan u op locatie bezoeken!
Een team dat zich richt op professionals kan u voor, tijdens en na uw project ondersteunen.
Wilt u een demonstratie op locatie, een producttest of technische ondersteuning? Neem contact met ons op via 0801 23 05 05