Sterke punten
- Onderwijs klanten: profiteer van een SPECIALE PRIJS via 0801 23 05 05
- Creatieve stylus-tablet
- Multi-Touch invoer
- Geleverd met de Pro Pen 2, stylus met hoge gevoeligheid zonder vertraging
- Intuïtieve navigatie met multifunctionele Touch Ring-knop
- 60 niveaus van kanteling
- Bluetooth- en USB-verbinding
- Ambidexter modus
- Eenvoudige en snelle sneltoetsen
Wat zijn de kenmerken van de Wacom Intuos Pro Medium ?
Eigenschappen
| Scherm | Tablet zonder scherm |
|---|---|
| Schermgrootte | 10,1 inch |
| Actief oppervlak | 224 x 148 mm |
| Stylus pen inbegrepen | Ja |
| Pen resolutie | 5080 lpi |
| Druk niveau | 8192 |
| Interface met de computer | Bluetooth, USB |
| Gewicht | 700 g |
| Afmetingen | 338 x 219 x 8 mm |
| Geschikt voor | MAC en PC |
| Garantie | 2 jaar |
Inhoud
- Wacom Intuos Pro Medium grafische tablet
- Wacom Pro Pen 2 stylus,
- Penhouder (met 6 standaardpunten, 4 viltpunten inbegrepen)
- 4 extra gekleurde ringen
- Textuurstaal van het blad
- 2 m PVC-vrije USB-kabel
- Snelstartgids
Omschrijving van de Wacom Intuos Pro Medium
Wacom Intuos Pro M Grafische Tablet
De Intuos Pro-serie van Wacom biedt beeldschermloze creatietablets voor professionals. Het model PTH-600, medium versie, heeft een oppervlak van 10 inch met Multi-Touch-technologie voor invoer op meerdere contactpunten.
Met een dikte van 8,8 mm is de Intuos Pro M het ideale gereedschap voor mobiele illustratoren die het gemakkelijk in hun tas kunnen stoppen om onderweg te tekenen. Gemaakt van geanodiseerd aluminium en glasvezel composiethars, biedt het ongeëvenaarde robuustheid.
Deze grafische tablet wordt geleverd met de draadloze Pro Pen 2-stylus, waarvan de gepatenteerde technologie van elektromagnetische resonantie het mogelijk maakt om zonder batterij of accu te werken. Deze krachtige stylus biedt 8192 drukniveaus en is gevoelig voor kanteling over ongeveer 60 niveaus.

Ontworpen om u tijd te besparen
De Wacom Intuos Pro M creatietablet verbindt met uw scherm of computer (compatibel met MAC en PC) via Bluetooth of met de meegeleverde USB-kabel.
Met zijn 8 aanpasbare ExpressKey-toetsen, de Touch Ring-functie en de hoofdmenuknop met laagfunctie in papiermodus, biedt deze Wacom grafische tablet tal van handige functies voor een aanzienlijke tijdbesparing.
Tot slot is de Intuos Pro Medium zowel door linkshandigen als rechtshandigen te gebruiken, terwijl de Pro Pen 2 met ergonomische greep zich aan alle handen aanpast.
Belangrijkste kenmerken van de Wacom Intuos Pro M grafische tablet:
● Beeldschermloze tablet, model PTH-660-S
● Afmetingen: 338 x 219 x 8 mm
● Actief oppervlak: 224 x 148 mm
● Wacom Pro Pen 2 stylus
● Kleur: zwart
● Ambidexter gebruik
● 8192 drukniveaus
● Verbinding via USB of Bluetooth 4.2
● Dikte: 8 mm
● Gewicht: 700 g
● 8 aanpasbare Express Keys-knoppen en Touch Ring
● Pennenhouder inbegrepen
● Resolutie: 5080 lpi

Wist u dat?
Wacom kan u op uw locatie bezoeken!
Een team dat zich richt op professionals kan u begeleiden voor, tijdens en na uw project.
Wilt u een demonstratie op locatie, een producttest of technische ondersteuning? Neem contact met ons op via 0801 23 05 05