Sterke punten
- Onderwijs klanten: profiteer van een SPECIALE PRIJS op 0801 23 05 05
- Grafische tablet in ultra-compact formaat
- Klaar voor gebruik
- Volledig scherm actief oppervlak
- Geleverd met batterijloze stylus
- 4096 gevoeligheidsniveaus
- Geïntegreerde stylushouder
- 1 creatieve applicatie naar keuze gratis te downloaden
- Bluetooth-versie op aanvraag beschikbaar
Wat zijn de kenmerken van de Wacom Intuos S Black ?
Eigenschappen
| Scherm | Tablet zonder scherm |
|---|---|
| Schermgrootte | 7,0 inch |
| Actief oppervlak | 152 x 95 mm |
| Stylus pen inbegrepen | Ja |
| Pen resolutie | 2540 lpi / 133 pps |
| Druk niveau | 4096 |
| Interface met de computer | USB |
| Gewicht | 230g |
| Afmetingen | 37,4 x 24,8 x 14 mm |
| Geschikt voor | MAC en PC |
| Garantie | 2 jaar |
Inhoud
- Wacom Intuos grafische tablet
- Wacom 4K stylus gevoelig voor druk en zonder batterij
- PVC-vrije USB-kabel met kabelhouder en L-vormige stekker
- 3 extra standaard punten (opgeslagen in de stylus)
- Puntverwijderingsgereedschap aan het uiteinde van de stylus
- Snelle startgids
- Regelgevende informatie
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Wacom Intuos S Black
Grafische tablet Wacom Intuos S
Met zijn ultracompacte formaat en een dikte van 8,8 mm, vindt de grafische tablet Wacom Intuos S gemakkelijk zijn plaats op uw bureau of werkruimte. Met een gewicht van slechts 230 gram is hij ook zeer handig om overal mee naartoe te nemen, zodat u op elk moment uw creativiteit de vrije loop kunt laten.
Met een uitgebreid actief oppervlak van 7 inch voor meer creatieve ruimte, wordt de Intuos S van Wacom geleverd met een draadloze 4K-stylus die u 4096 niveaus van gevoeligheid biedt. Zonder batterij, laadt deze automatisch op tijdens gebruik dankzij elektromagnetische resonantie.


Ontworpen om aan uw behoeften te voldoen
Klaar voor gebruik geleverd, is de grafische tablet Intuos S Black ideaal voor beginnende illustratoren of grafisch ontwerpers. Hij wordt geleverd met een creatieve software naar keuze voor illustratie of fotobewerking: Corel Painter Essentials 6 of Corel Aftershot 3, terwijl er twee andere optioneel worden aangeboden.
Deze ergonomische grafische tablet is compatibel met MAC en PC. Hij heeft vier aanpasbare ExpressKey-knoppen, terwijl een versie met Bluetooth-connectiviteit optioneel beschikbaar is.
Belangrijkste kenmerken van de grafische tablet Intuos S van Wacom:
● Model CTL-4100K-S
● Scherm 7 inch
● Wacom Pen 4K stylus zonder batterij
● Kleur: zwart
● Leessnelheid van de stylus: 133 pps
● Rechtshandige of linkshandige modus
● 4096 drukniveaus
● Actief oppervlak: 152 x 95 mm
● Dikte: 8,8 mm
● Gewicht: 230 g
● 1,5 m PVC-vrije USB naar micro USB-kabel met L-stekker
● 4 aanpasbare Express Keys-knoppen
● Penhouder
● Autonomie: minimaal 15 uur

Wist u dat?
Wacom kan u op locatie bezoeken!
Een team dat zich richt op professionals kan u begeleiden voor, tijdens en na uw project.
Wilt u een demonstratie op locatie, een producttest of technische ondersteuning? Neem contact met ons op via 0801 23 05 05