Sterke punten
- 1D/2D-barcodelezer
- CCD-sensor (bereik 7,1 cm tot 203,2 cm)
- Scherm met toetsenbord op de lezer
- Validatie door trilling, piep, LED.
- Overdrachtskabel niet meegeleverd
- Connectiviteit van de scanner: USB, RS232, KBW
- Bestand tegen vallen, stof en regen (IP 67), extreme kou (-20°)
- Geleverd: alleen lezer
Wat zijn de kenmerken van de Zebra DS3678 KD ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Bluetooth (90m) |
| Scantechnologie | Omnidirectioneel |
| Leesafstand | 2.5cm à 106.7cm |
| Minimale ruimte tussen de tekens | 4 mil |
| Leeshoek | 65° |
| Invoertype | Toetsenbord |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB, KBW, RS232 |
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter), vochtbestendig (IP53 of beter), schokbestendig (MIL-STD-810 gecertificeerd), waterdicht – onderdompelbaar (IP67 of beter) |
| Type lezer | Bedraad |
| Levensduur van de batterij | 100.000 scans |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | IP67 (volledig waterdicht) |
| Gewicht | 411g |
| Fabrieksgarantie | 3 jaar |
Inhoud
- 1 bedrade barcodelezer Zebra DS3608-KD, alleen geleverd
Omschrijving van de Zebra DS3678 KD
Draadloze Zebra DS3678 barcodescanner met geïntegreerd toetsenbord en scherm.
Deze DS3678 KD barcodescanner heeft als sterk punt en specificiteit een LCD-scherm en een alfanumeriek toetsenbord. Nieuw van het merk met de Zebra, deze evolutie in scannen en traceerbaarheid voldoet aan de behoeften van operators die autonoom moeten zijn in voorraadbeheer of onderdelencontrole. Met dit toetsenbord en scherm heeft het magazijnpersoneel het equivalent van een terminal, gecombineerd met de robuustheid en eenvoud van een pistoolvormige barcodescanner.
Het scherm van de KD3678 KD:
- Kleurenweergave, moderniteit en comfort gegarandeerd.
- Geeft de Bluetooth-bereik aan via de balken.
- Weergave van de batterijstatus.
- Werkt in alle lichtomstandigheden.
- Controle van gescande hoeveelheden.
Het toetsenbord van de Zebra DS3678 KD:
- Navigatietoetsen omhoog/omlaag en links/rechts, verbeterde productiviteit.
- De toetsen zijn verlicht, gebruik in het donker en bij moeilijke weersomstandigheden.
- Het toetsenbord is ontworpen voor eenhandig gebruik, met handschoenen (grote, verhoogde knoppen).
- Backspace-toetsen voor snelle correctie bij verkeerd gescande hoeveelheden.
Een robuuste en waterdichte barcodescanner, de Zebra DS3678-KD maakt deel uit van de industriële DS3600-serie.
De DS3678-KD is gemaakt om lang mee te gaan, hij weerstaat herhaalde vallen van een hoogte van 2,4 m en kan 5000 schokken van 1 meter hoogte weerstaan.
Dankzij zijn hermetische ontwerp verdient de DS3678KD de IP67 waterdichtheidsclassificatie.
Deze scanner is ook bestand tegen extreme kou, ideaal voor gebruik in koelcellen, en kan 1D/2D decoderen bij -20° en in hitte tot 50°.

Belangrijkste kenmerken:
● IP67
● Ultra-robuuste bedrade scanner
● Bestand tegen vallen van 2,4 m, 5000 schokken van 1 m hoogte
● Beeldsensor: 1.280 x 800 pixels
● Decodering in 2D: PDF417, Micro PDF417, Samengestelde codes, TLC-39, Aztec, DataMatrix, MaxiCode, QR-code, Micro QR, Chinese Sensible (Han Xin), Postcodes