Sterke punten
- 1D/2D/Digimarc barcodescanner
- CCD-sensor (bereik 0cm tot 62,7cm)
- A4-documentenscanner
- RS232-kabellengte: 2m
- Scannerconnectiviteit: USB, RS232 (meegeleverd), KBW
- Bestand tegen vallen, stof en regen (IP 52)
- Meegeleverd: kabel (R-S232 2m), voedingsadapter, standaard
- Fabrieksgarantie 5 jaar
Wat zijn de kenmerken van de Zebra DS9908 - met RS232-kabel ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Met draad |
| Scantechnologie | Omnidirectioneel |
| Leesafstand | 0cm à 45.7cm |
| Leessnelheid | 610cm par secondes |
| Minimale ruimte tussen de tekens | 3 mil |
| Leeshoek | 65° |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB-gecertificeerd, RS232, Keyboard Wedge, TGCS (IBM) 46XX op RS485 |
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter), vochtbestendig (IP53 of beter), schokbestendig (MIL-STD-810 gecertificeerd), bestand tegen extreme koude tot -20° |
| Type lezer | Bedraad |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | IP52 (stof + vocht) |
| Gewicht | 330g |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
Inhoud
- Zebra DS9908
- Standaard
- RS232-kabel (2 meter)
- Voeding
Omschrijving van de Zebra DS9908 - met RS232-kabel
Hoge productiviteit met RS 232 van Zebra, de DS9908.
Ideaal voor gebruik aan de kassa in verkooppunten, biedt de Zebra DS9908 barcodescanner maximale prestaties.
In staat om snel 1D- en 2D-codes op scherm en papier te lezen, kan deze bedrade scanner met zijn standaard zowel draagbaar als handsfree worden gebruikt. De ergonomische handgreep biedt gebruiksgemak voor eenvoudig richten en vastleggen. De verstelbare standaard is robuust ontworpen en past op kleine oppervlakken.
De DS9908 heeft een functie waarmee u snel elk type document kunt vastleggen (cheque, contract, handtekening, hoge resolutie afbeelding...). Hij kan slecht geprinte of van slechte kwaliteit barcodes decoderen. U heeft ook de mogelijkheid om meerdere codes tegelijkertijd vast te leggen door slechts één keer op de scantrigger te drukken.
Speciaal ontworpen voor hybride scanning, integreert de Zebra DS9908 barcodescanner een capacitatieve aanraakgevoelige sensor en een accelerometer in patentaanvraag.
Tot slot heeft de Zebra DS9908 een IP52-certificering die hem effectief beschermt tegen stof en accidentele waterstralen. Deze scanner is ook bestand tegen meerdere vallen van 1,5 meter op beton.

Belangrijkste kenmerken van de Zebra DS9908:
● Hybride bedrade imager + RS232-kabel
● IP52-gecertificeerd
● Draagbaar of handsfree gebruik, standaard inbegrepen
● Geoptimaliseerde opnamesnelheid
● Bestand tegen vallen van 1,5 m op beton
● Decodering van 1D, 2D, OCR en Digimarc
● Afmetingen: 20,3 cm x 9,4 cm x 13,2 cm
● 5 jaar garantie
● Kleur: zwart
● Gewicht: 330 g