Sterke punten
- 10,1 inch scherm
- Robuuste en waterdichte tablet (IP65 en MIL-STD-810G)
- Compatibel met Windows
- 4G LTE / Wifi / Bluetooth / NFC verbinding
- Intel Atom Quad-core processor 1,6 GHz
- 2D barcodescanner
- Ingebouwde GPS
- 32 GB geheugen uitbreidbaar tot 2 TB met MicroSDXC-kaart
- 8 MP camera met autofocus
- 25 uur werktijd
- Vingerafdrukscanner, gyroscoop, bewegingssensor, elektronische kompas
Wat zijn de kenmerken van de Zebra ET56 - 10.1" ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Schermgrootte | 10,1 inch |
| Schermgrootte | Standaard (van 10,0" tot 11,5") |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RAM geheugen | 4 Go RAM |
| Netwerk | 4G |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810G |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | Une journée de travail entière |
| Soorten batterij | Li-Ion 3300mAh |
| Gewicht | 750 g |
| Afmetingen | 228 mm (L) x 150 mm (H) x 12,7 mm |
| Garantie | 2 jaar |
Inhoud
- ET56 tablet (geleverd zonder oplader)
Video
Omschrijving van de Zebra ET56 - 10.1"
Zebra ET56 robuuste tablet 10.1" 4G LTE
De Zebra 10.1 inch robuuste tablet is ontworpen voor professioneel gebruik zowel binnen als buiten. De Zebra ET56 is zeer geschikt voor sectoren zoals industrie, handel en distributie, de publieke sector, enz.
De Zebra ET56 tablet is uitgerust met Windows Enterprise.
Voldoet aan militaire normen MIL-STD-810G, de Zebra ET56 is ook IP65-gecertificeerd om bestand te zijn tegen stof, vallen van 1m op een betonnen vloer en tegen waterstralen. Bovendien is deze robuuste tablet beschermd door Gorilla Corning Glass 3 voor extra weerstand tegen kleine schokken.
Met een capacitief touchscreen van 8.4 inch biedt deze tablet u optimaal gebruiksgemak, zelfs bij regen of sneeuw. Navigeer op uw robuuste tablet met uw vinger, handschoenen of een stylus, afhankelijk van uw voorkeur.
De Zebra ET56 tablet heeft een ingebouwde camera van 8MP ideaal voor het maken van foto's en een frontcamera van 2MP voor video-oproepen en conferenties. De resolutie van 1920 x 1200 pixels biedt u een full HD beeldkwaliteit.


De Zebra robuuste tablet ontworpen voor de behoeften van professionals
De Zebra ET56 tablet beschikt over professionele functies om de productiviteit van medewerkers te optimaliseren. Gebruik uw robuuste tablet eenvoudig als 1D en 2D barcodescanner (met optionele module) om codes op mobiele schermen, slecht afgedrukte of beschadigde papieren en NFC-labels vast te leggen.
Ontworpen om lang mee te gaan, biedt deze all-terrain tablet u een batterijduur van 25 uur werken, gecombineerd met een quad-core Intel-processor voor soepele en snelle navigatie.
Net als een echte smartphone, biedt de Zebra ET56 u 4G LTE-compatibiliteit met alle operators om onder alle omstandigheden verbonden te blijven. Ontvang uw e-mails en berichten direct op uw robuuste tablet. De tablet kan uiteraard ook verbinding maken via WIFI.

