Sterke punten
- Robuuste en waterdichte tablet (IP65 en MIL-STD-810G)
- 4G LTE / Wifi / Bluetooth / NFC verbinding
- Compatibel met Android/ Windows
- 8,4 inch scherm
- Intel Atom Quad-core processor 1,6 GHz
- 1D en 2D barcodescanner
- Ingebouwde GPS
- 32 GB geheugen uitbreidbaar tot 2 TB met MicroSDXC-kaart
- 8 MP camera met autofocus
- 25 uur werktijd
- Vingerafdrukscanner, gyroscoop, bewegingssensor, elektronische kompas
Wat zijn de kenmerken van de Zebra ET56 Windows - 8,4" ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 |
| Schermgrootte | 8,4 inch |
| Schermgrootte | Compact (van 8,0" tot 9,9") |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RAM geheugen | 4 Go RAM |
| Netwerk | 4G |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810G |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | Une journée de travail entière |
| Soorten batterij | Li-Ion 3300mAh |
| Gewicht | 750 g |
| Afmetingen | 269 x 181 x 12,5 mm (L x H x E) |
| Garantie | 1 jaar |
Inhoud
- ET56 tablet (geleverd zonder oplaadblok)
Video
Omschrijving van de Zebra ET56 Windows - 8,4"
Zebra ET56 robuuste tablet 8.4" 4G LTE
De robuuste Zebra-tablet van 8.4 inch is bedoeld voor professioneel gebruik, zowel binnen als buiten. De Zebra ET56 is zeer geschikt voor sectoren zoals industrie, handel en distributie, de publieke sector, enz.
De Zebra ET56 tablet is uitgerust met Windows 10 IOT.
Voldoet aan militaire normen MIL-STD-810G, de Zebra ET56 is ook gecertificeerd volgens IP65 om bestand te zijn tegen stof, vallen van 1m op een betonnen vloer en tegen waterstralen. Bovendien is deze robuuste tablet beschermd met Gorilla Corning Glass 3 voor extra weerstand tegen kleine schokken.
Uitgerust met een capacitief touchscreen van 8.4 inch, biedt deze tablet u optimaal gebruikscomfort, zelfs bij regen of sneeuw. Navigeer op uw robuuste tablet met uw vinger, handschoenen of een stylus, afhankelijk van uw voorkeur.
De Zebra ET56 tablet heeft een ingebouwde camera van 8MP, ideaal voor het maken van foto's, en een frontcamera van 2MP voor video-oproepen en conferenties. De resolutie van 1920 x 1200 pixels biedt u een full HD beeldkwaliteit.


De robuuste Zebra-tablet ontworpen voor de behoeften van professionals
De Zebra ET56 tablet beschikt over professionele functies om de productiviteit van medewerkers te optimaliseren.
Ontworpen om lang mee te gaan, biedt deze all-terrain tablet u een batterijduur van 25 uur werken, gecombineerd met een Intel quad-core processor voor soepele en snelle navigatie.
Net als een echte smartphone biedt de Zebra ET56 u 4G LTE-compatibiliteit met alle operators om altijd verbonden te blijven.
Ontvang dus uw e-mails en berichten direct op uw robuuste tablet. De tablet kan natuurlijk ook verbinding maken via WIFI.

