Sterke punten
- Robuuste en waterdichte tablet (IP65 en MIL-STD-810G)
- Wifi / Bluetooth / NFC / USB-C verbinding
- Windows 10 IoT versie
- 8,4 inch scherm (20,32 cm)
- Capacitief touchscreen, helderheid voor buitengebruik (720cd)
- Intel Atom 4-core processor op 1,6 GHz, 4 GB RAM
- 64 GB geheugen uitbreidbaar tot 2 TB met MicroSDXC-kaart
- 8 MP camera met autofocus, 2 MP webcam
- 25 uur werktijd (3300 mAh batterij)
- Vingerafdrukscanner, gyroscoop, bewegingssensor, elektronische kompas
Wat zijn de kenmerken van de Zebra ET51 Windows - 8,4" ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Schermgrootte | 8,4 inch |
| Schermgrootte | Compact (van 8,0" tot 9,9") |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RAM geheugen | 4 Go RAM |
| Netwerk | Geen mobiel netwerk |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810G |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Optioneel |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | Une journée de travail entière |
| Soorten batterij | Li-Ion 3300mAh |
| Gewicht | 750 g |
| Afmetingen | 228 mm (L) x 150 mm (H) x 12,7 mm |
| Garantie | 1 jaar |
Inhoud
- ET51 tablet (geleverd zonder oplader)
Video
Omschrijving van de Zebra ET51 Windows - 8,4"
Zebra ET51 Versterkte Tablet 8.4" Wifi-verbinding
De Zebra 8.4 inch versterkte tablet is ontworpen voor professioneel gebruik, zowel binnen als buiten. De Zebra ET51 is zeer geschikt voor sectoren zoals industrie, handel en distributie, de publieke sector, enz.
De Zebra ET51 tablet is uitgerust met Windows Enterprise.
Voldoet aan militaire normen MIL-STD-810G, de Zebra ET51 is ook gecertificeerd IP65 om bestand te zijn tegen stof, vallen van 1m op een betonnen vloer en tegen waterstralen. Bovendien is deze versterkte tablet beschermd door Gorilla Corning Glass 3 voor extra weerstand tegen kleine schokken.
Uitgerust met een capacitief touchscreen van 8.4 inch, biedt deze tablet u optimaal gebruiksgemak, zelfs bij regen of sneeuw. Navigeer op uw versterkte tablet met uw vinger, handschoenen of een stylus, afhankelijk van uw voorkeur.
De Zebra ET51 tablet heeft een ingebouwde camera van 8MP ideaal voor het maken van foto's en een frontcamera van 2MP voor video-oproepen en conferenties. De resolutie van 2560x1600 pixels biedt u een zeer nauwkeurige beeldkwaliteit.


De Zebra versterkte tablet ontworpen om aan de behoeften van professionals te voldoen
De Zebra ET51 tablet beschikt over professionele functies om de productiviteit van medewerkers te optimaliseren. Gebruik uw versterkte tablet eenvoudig als 1D en 2D barcodescanner (optioneel, op aanvraag) om codes te scannen op mobiele schermen, slecht afgedrukte of beschadigde papieren.
Ontworpen om lang mee te gaan, biedt deze all-terrain tablet u een batterijduur van 25 uur werken, gecombineerd met een Intel quad-core processor voor soepele en snelle navigatie.

