Sterke punten
- 8,4 inch scherm (21,3 cm), met gehard glas
- 4G LTE / Wifi / Bluetooth / GPS-verbinding
- Profiteer van de Android-architectuur
- Robuuste en waterdichte tablet (IP65 en MIL-STD-810G)
- 25 uur werktijd, batterij 6150 mAh
- Natuurlijke en responsieve aanraking (capacitieve technologie)
- 32 GB geheugen uitbreidbaar tot 2 TB met MicroSDXC-kaart
- 8 MP camera met autofocus, 2 MP frontcamera
Wat zijn de kenmerken van de Zebra ET56 Android - 8.4" ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 10 |
| Schermgrootte | 8,4 inch |
| Schermgrootte | Compact (van 8,0" tot 9,9") |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RAM geheugen | 4 Go RAM |
| Netwerk | 4G |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810G |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | Une journée de travail entière |
| Soorten batterij | Li-Ion 3300mAh |
| Gewicht | 750 g |
| Afmetingen | 269 x 181 x 12,5 mm (L x H x E) |
| Garantie | 1 jaar |
Inhoud
- ET56 Tablet (geleverd zonder oplaadblok)
Video
Omschrijving van de Zebra ET56 Android - 8.4"
Zebra ET56 robuuste tablet 8.4" 4G LTE
De robuuste Zebra tablet van 8.4 inch is een tablet bedoeld voor professioneel gebruik zowel binnen als buiten.
De Zebra ET56 is zeer praktisch voor sectoren zoals de industrie, handel en distributie, de publieke sector, enz.
Voldoet aan de militaire normen MIL-STD-810G, de Zebra ET56 is ook gecertificeerd met IP65 om bestand te zijn tegen stof, vallen van 1m op een betonnen vloer en tegen waterstralen.
Bovendien is deze robuuste tablet beschermd door Gorilla Corning Glass 3 voor nog meer weerstand tegen kleine schokken.
Uitgerust met een capacitief touchscreen van 8.4 inch, biedt deze tablet u optimaal gebruikscomfort, zelfs bij regen of sneeuw. Navigeer op uw robuuste tablet met uw vinger, handschoenen of een stylus, naar uw voorkeur.
De Zebra ET56 tablet beschikt over een geïntegreerde camera van 8MP ideaal voor het maken van foto's en een frontcamera van 2MP voor video-oproepen en conferenties. De resolutie van 1920 x 1200 pixels biedt u een full HD beeldkwaliteit.


De robuuste Zebra tablet ontworpen om te voldoen aan de behoeften van professionals
De Zebra ET56 tablet beschikt over professionele functies om de productiviteit van medewerkers te optimaliseren.
Ontworpen om lang mee te gaan, biedt deze all-terrain tablet u een batterijduur van 25 uur werken, gekoppeld aan een Intel quad-core processor voor soepele en snelle navigatie.
Net als een echte smartphone, biedt de Zebra ET56 u 4G LTE compatibiliteit met alle operators om in alle omstandigheden verbonden te blijven. Ontvang uw e-mails en berichten direct op uw robuuste tablet. De tablet kan natuurlijk ook verbinding maken via WIFI.

