Sterke punten
- Geïnstalleerd met Windows 10 pro.
- Magnesiumstructuur: licht en duurzaam
- Bestand tegen val van 1,8 m / Versterkt glas
- Bescherming tegen vocht en stof (IP-65)
- MIL-STD-810G-certificering
- Gebruik met handschoenen
Wat zijn de kenmerken van de Zebra XSLATE L10 - 10.1" ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Schermgrootte | 10,1 inch |
| Schermgrootte | Standaard (van 10,0" tot 11,5") |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Intern geheugen | 128 Go |
| RAM geheugen | 8 Go RAM |
| Netwerk | Geen mobiel netwerk |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810G |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Optioneel |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | pour 36 Watt/heure, jusqu'à 10 heure d'autonomie |
| Gewicht | 1.3kg |
| Afmetingen | 228 mm (L) x 195.2 mm (H) x 22 mm |
| Garantie | 1 jaar |
Inhoud
- Zebra Xplore L10-tablet
- (zonder accessoires)
Video
Omschrijving van de Zebra XSLATE L10 - 10.1"
De Xplore L10-serie is aanpasbaar aan uw gebruik: processorsnelheid / RAM-geheugen / Connectiviteit (4G GPS of alleen WIFI) / Accessoires (+2D-lezer / Handgreep / Toetsenbord). Bel ons om uw behoeften te specificeren.
Zebra Xslate L10 robuuste tablet
De 10,1-inch robuuste Zebra-tablet is bedoeld voor professioneel gebruik binnen en buiten. De Xslate L10 is ideaal voor sectoren zoals industrie, handel en distributie, de publieke sector en militair gebruik.
De Zebra Xslate L10 is uitgerust met Windows 10 pro. Voldoet aan militaire normen MIL-STD-810G, de Zebra Xslate10 is ook IP65-gecertificeerd om bestand te zijn tegen stof, vallen van 1,8 m op een betonnen vloer en waterspatten. Bovendien is deze robuuste tablet beschermd door Gorilla Glass voor extra weerstand tegen kleine schokken.
Met een 10,1-inch touchscreen biedt deze tablet u een optimaal gebruiksgemak, zelfs bij regen of sneeuw. De tablet heeft een automatische detectie voor gebruik met handschoenen.
De Zebra Xslate L10-tablet heeft een ingebouwde camera van 3MP ideaal voor het maken van foto's en een frontcamera van 2MP voor video-oproepen en conferenties. De resolutie van 1920 x 1200 pixels biedt u een full HD beeldkwaliteit.


De robuuste Zebra-tablet ontworpen om aan de behoeften van professionals te voldoen
De Xslate L10 biedt een krachtige prestatie met zijn intel pentium N4200 processor geklokt op 1,1 GHz, terwijl hij praktisch en duurzaam is: de magnesiumconstructie maakt hem zo licht als aluminium maar sterker dan staal.
De veelzijdigheid is een onmiskenbaar voordeel van deze tablet, het brede scala aan accessoires past zich aan alle toepassingen aan ongeacht de omgeving. De Xslate L10 is bestand tegen extreme temperaturen, zowel laag (-20°) als hoog (60°). Het ontwerp is bedoeld om constante blootstelling aan trillingen, vocht en vettige stoffen te weerstaan.
