Sterke punten
- Nieuwe versie van de Alcatel 8242
- Compatibel met Alcatel Lucent OmniPCX Enterprise OXE telecominstallaties Versies R11 en later
- Duurzaam
- Groot kleurenscherm
- DECT / GAP / AGAP Technologie
- Uitstekende gebruikerservaring
- Notificatie- en positioneringsopties
- Lange batterijduur
- Geleverd zonder oplader of netvoeding: zie de complete set
- Gereviseerde handset
Best verkopende bundels
Wat zijn de kenmerken van de Alcatel 8242S (alleen handset) Gereviseerd ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Compatibel met Alcatel Lucent telecominstallaties |
|---|---|
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter) |
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Design van het toestel | DECT handset los |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | N.B |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Toezicht op ruimtes | N.B |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Sms | Nee |
| Beltonen | N.B |
| Agenda | N.B |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in stand-by | 160 uur |
| Te verbinden op | DECT-terminal |
| Gewicht (telefoon) | 110 g |
| Gecombineerde afmetingen | 126 x 51 x 22 mm |
| Technologie | DECT |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Alcatel Lucent 8242 s Handset
- Batterij
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Alcatel 8242S (alleen handset) Gereviseerd
Alcatel 8242S Gereviseerd: DECT compatibel met PABX/IPBX Alcatel-Lucent.
De Alcatel 8242S DECT handset is een draadloze DECT-telefoon voor het Cordless Pro-systeem. Het biedt DECT-connectiviteit in TDM-netwerken die gebruikmaken van 4070-basisstations, evenals in IP-netwerken die zijn uitgerold met 8340 IP-DECT toegangspunten.
De 8242S handset neemt de geavanceerde DECT-functies van het Alcatel-Lucent 8232-model over, met extra meldings- en positioneringsopties, evenals een alarmfunctie die toegankelijk is met één toets.
Compatibel met de nieuwste versies van Alcatel-Lucent DECT-basisstations, maakt de Alcatel 8242S DECT een vereenvoudigde installatie mogelijk en biedt het een uitzonderlijke gebruikerservaring. Uitgerust met een groot kleurenscherm met een innovatief en elegant ontwerp, beschikt het over een interactief menu dat intuïtieve bediening mogelijk maakt.
Het 8242S-model van Alcatel profiteert van de uitgebreide telefoniefuncties ontwikkeld door Alcatel-Lucent, dankzij het AGAP-protocol op de TDM- en IP-DECT-infrastructuren.
Het voldoet dus perfect aan de behoeften van zorginstellingen en de horeca, maar ook aan andere professionele omgevingen.
Koop de Alcatel 8242S Gereviseerd - Compleet pakket voor een kant-en-klare oplossing.
Belangrijkste kenmerken van de Alcatel 8242S DECT handset:
- Nieuwe versie van de Alcatel 8242
- Speciaal voor Pabx Alcatel-Lucent: Integreert in OmniPCX Enterprise OXE: Versie R11 en later
- Technologie: Dect / Bluetooth
- Kleurenscherm
- Interactief navigatiemenu
- Licht en ergonomisch ontwerp met intuïtieve bediening
- Ingebouwde trilfunctie
- Alarmfuncties
- Positionering en meldingen
- Bereik: 50 m binnen en 300 m buiten
- Handsfree functie
- Voldoet aan norm: IP40 (bescherming tegen vaste stoffen groter dan 1 mm)
- Herhaal functie (laatste nummers)
- Geheimhoudingsknop
- Intuïtieve navigatie met 4-richtingsknop
- 3 functietoetsen
- Headset aansluiting
- Gesprekstijd: 20 uur
- Standby-tijd: 160 uur
- Oplaadtijd: 3 uur
- Garantie 1 jaar




