Sterke punten
- 86” (218 cm) UHD 4K touchscreen
- Android 8.0-systeem
- Aanraaktechnologie: Geprojecteerd capacitief (P-Cap)
- Natuurlijke aanraakoppervlakte (met Zero Bonding)
- Videoconferentie: Ingebouwde FHD-camera + 6 microfoons + 2 x 15 Watt luidsprekers
- Draadloos of HDMI-scherm delen
- Connectiviteit: WIFI (optioneel)
- Inzet voor Intel OPS-formaat PC (optionele OPS PC)
Wat zijn de kenmerken van de BenQ CP8601K - 4k scherm - 86 inch ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 8.0 Oreo |
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief |
| Type beeldscherm | Interactief touchscreen |
| Schermgrootte | 86 inch (218 cm - 2,04 m²) |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Formaat | 16/9 |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Ingebouwde webcam | Ja |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Resolutie (video output) | Full HD 1080p - 2 Mpx |
| Detail & schrijfsnelheid | ★★★★★ Geprojecteerde capaciteit |
| Tactiele precisie | ★★★★★ Natuurlijke aanraking (Optical bonding) |
| Google EDLA certified | Neen |
| Ingebouwde PC (Slot OPS) | Ja, als optie (OPS) |
| Verbindingen | USB 2.0, USB 3.0, RJ45, HDMI, VGA, Jack 3.5 mm, SPDIF, RS232 |
| Draadloze screen sharing | Vanaf PC Windows, Vanaf iPhone, iPad (iOS), Vanaf Smartphone Android |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| VESA | 800 x 600 |
| Autonoom conference systeem | Geen geïntegreerd video conference systeem |
| Scherm inbegrepen | Alleen scherm |
| Met bedieningstablet | Ja |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
Inhoud
- Interactief whiteboard BenQ CP8601K
- Afstandsbediening met batterij
- Voedingskabel
- VGA-kabel van 5 meter
- HDMI-kabel van 1,5 meter
- Aanraakschermkabel van 3 meter
- Snelle startgids
- Gebruikershandleiding
- 2 styluspennen met houder
- Muurbevestiging
Video
Omschrijving van de BenQ CP8601K - 4k scherm - 86 inch
De Interactieve Whiteboard BenQ CP8601K
Capacitief scherm van 86 inch UHD 4K, de BenQ CP8601K is een interactief scherm met een geïntegreerd EZWrite interactief whiteboard. Met deze inbegrepen functionaliteit heeft u toegang tot de cloud (Drive en Drop) en optimaliseert u uw vergaderingen of lessen. U deelt uw documenten, wijzigt ze, en voorziet ze van aantekeningen direct via uw verbonden mobiele apparaten. InstaShare stelt u ook in staat om inhoud in Full HD te delen. Het CP8601K-scherm kan zowel in landschap- als portretmodus worden gebruikt.
Het handschriftherkenningssysteem biedt u de mogelijkheid om handmatig notities en tekeningen te maken, die vervolgens worden omgezet naar een digitaal formaat. Met de P-cap technologie is het aanraken zeer realistisch. De kloof tussen het daadwerkelijke contactpunt en het weergegeven punt op het scherm is verminderd; het schrijven is natuurlijker; de afstand voor impact is verkleind voor een optimale ervaring.
De zwevende werkbalk maakt het mogelijk om notities te maken, ongeacht de geopende applicatie: webpagina, video, documenten, afbeeldingen... U hoeft ze alleen maar op te slaan op mac, android, chrome of Windows.

Met een FHD-camera, 6 microfoons, 2 luidsprekers van 16 watt en een subwoofer van 15 watt, start u uw vergaderingen zonder te wachten: geen kabels voorbereiden nodig. Met OPS-, HDMI-, VGA-, USB-ingangen en meer, heeft u uitstekende compatibiliteit.
Compatibel met Zoom, Microsoft Teams, Google Meet, Cisco Webex, Go To Meeting... de CP8601K is ook vooraf geïnstalleerd met TeamViewer Meeting.
Het CP8601K-scherm heeft een spraakassistent die grote flexibiliteit biedt: u kunt op afstand een webzoekopdracht starten of een timer instellen, ongeacht uw positie in de kamer. Het gebruik van de afstandsbediening is ook mogelijk.
U kunt ook twee CP8601K-schermen combineren om uw samenwerking uit te breiden en uw teams te stimuleren. De op een scherm opgeslagen bestanden kunnen op het andere worden gedeeld.
De Duo Windows functie maakt het mogelijk om aan twee verschillende taken op hetzelfde scherm te werken, voor dubbele efficiëntie. U kunt zo twee documenten vergelijken, informatie opzoeken tijdens een videoconferentie...
De Duo OS biedt een multiplatform compatibiliteit met Android, iOS, mac en Windows. Het is voldoende om de OPS zonder het scherm in te voegen om tegelijkertijd twee verschillende besturingssystemen te gebruiken. Dit maakt een snelle omschakeling tussen applicaties mogelijk.

Werk veilig met BenQ CP8601K
De CP8601K-schermen zijn uitgerust met slimme functies voor luchtkwaliteitsbewaking en oogbescherming...
Sensors meten de luchtkwaliteit om de CO2-niveaus te controleren en herinneren zo de aanwezigen aan de controlemaatregelen: een slechte luchtkwaliteit kan uw alertheid beïnvloeden.
De Eye-Care oplossing biedt een bewegingssensor die de weergave-instellingen aanpast: de Flicker-Free en Low Blue functies worden geactiveerd afhankelijk van de nabijheid van de gebruiker. Het scherm is ook voorzien van een anti-reflectie behandeling.
Bovendien is het scherm beschermd met lagen zilver-nanodeeltjes die de kiemen doden die zich ophopen op het CP8601K-scherm. Dit voorkomt de verspreiding van epidemieën en infecties.





