Sterke punten
- Robuuste telefoon, water- en stofdicht IP68
- Bestand tegen onderdompeling tot 1m diepte gedurende 30 minuten
- Drijvende telefoon, ideaal voor watersportactiviteiten
- Dubbele SIM / profiteer van 2 onafhankelijke lijnen
- Versterkt Dragontrail-scherm
- Batterij 650mAH (4u30 gesprekstijd)
- Zaklamp
- Micro SD-lezer tot 8GB
- Lichtgewicht: 115g
- Gebruikstemperatuur: -10° tot +55°
Wat zijn de kenmerken van de Crosscall Shark V2 ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Dubbele SIM, water- en stofdicht IP68, drijvende telefoon, onderdompelbaar, Dragontrail-behandeld scherm, zaklamp |
|---|---|
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 8 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms |
| Wifi | N.B |
| Netwerk | 3G |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 650 mAh Li-ion |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 04:30 |
| Batterijduur in de slaapstand | 8 dagen |
| Gewicht | 115g |
| Betrouwbaarheidsverklaring | 1,460 W/Kg |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Netstroomadapter,
- Headset,
- Micro SIM / SIM-adapter,
- Nekkoord,
- Micro USB-datakabel,
- Gebruikershandleiding
Video
Omschrijving van de Crosscall Shark V2
Crosscall Shark V2
De mobiele telefoon Shark V2 van het merk Crosscall is ontworpen om te voldoen aan de verwachtingen van gebruikers die vertrouwd zijn met outdooractiviteiten. Hij wordt gepresenteerd in een versterkte en geharde behuizing, bestand tegen vallen en schokken.
Het scherm is behandeld met Dragontrail, krasbestendig en duurzaam, en de telefoon heeft de IP68 waterdichtheidscertificering, wat een van de hoogste niveaus is. Hij is onderdompelbaar tot 1 meter diepte gedurende 30 minuten zonder schade, maar de meest opmerkelijke prestatie is dat hij kan drijven.
De telefoon is licht, zijn batterij is redelijk in termen van levensduur maar moest worden verminderd om de drijfbaarheid te garanderen. De gebruiksduur is dus 4 uur en 30 minuten in gesprek.
Een echt communicatie-instrument ontworpen voor outdoor, de Crosscall Shark V2 heeft 2 sneltoetsen op het toetsenbord waarmee u direct toegang heeft tot de zaklamp of de camera.
Ten slotte maken 2 SIM-kaartsleuven (1 standaard, 1 mini SIM) het mogelijk om 2 onafhankelijke lijnen te gebruiken, een professionele en een persoonlijke, of een buitenlandse en een lokale.
Belangrijkste kenmerken
Dual SIM
Waterdichtheid IP68
Onderdompelbaar 1 m gedurende 30 min
Drijvend
Zaklamp
Camera
Bluetooth
Handsfree
Autonomie 4H30