Sterke punten
- Alles-in-één: Touchscreen, 4K-camera, Soundbar
- Mira 65" scherm, zeer nauwkeurige touch en 4K UHD-resolutie
- 4K UHD-camera voor hoge beeldkwaliteit
- Opname van alle deelnemers, 4 ingebouwde microfoons
- Verbeterde geluidsweergave met 2x20W soundbar, 85 decibel
- Stevige verrijdbare standaard met plank voor IT-apparatuur
- Plug & Play set, eenvoudig aan te sluiten, meerdere aansluitingen (HDMI, USBC...)
- Draadloze connectiviteit WIFI en Bluetooth compatibel met PC/ Mac/ Iphone / Android
- Compatibel met alle videoconferentiesystemen (Teams, Zoom, Cisco..)
Wat zijn de kenmerken van de Interactieve Mira-set met complete Visio- en Geluidsuitrusting ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Proprietary OS |
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief met camera |
| Type beeldscherm | Interactief touchscreen |
| Schermgrootte | 65 inch (165 cm - 1,16 m²) |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Formaat | 16/9 |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Detail & schrijfsnelheid | ★★★ Infrarood / InGlass |
| Tactiele precisie | ★★★★★ Natuurlijke aanraking (Optical bonding) |
| Google EDLA certified | Neen |
| Ingebouwde PC (Slot OPS) | Nee |
| Verbindingen | Wi-Fi, Bluetooth, USB, USB 3.0, USB-C, Ethernet, RJ45, HDMI 2.0, VGA, Jack 3.5 mm, RS232 |
| Draadloze screen sharing | Vanaf PC Windows, Vanaf Mac (macOS), Vanaf iPhone, iPad (iOS), Vanaf Smartphone Android |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| VESA | Geen VESA |
| Autonoom conference systeem | Geen geïntegreerd video conference systeem |
| Scherm inbegrepen | Alleen scherm |
| Met bedieningstablet | Ja |
| Ingebouwde USB-C hub | Ja (aansluiting via 1 enkele USB-C kabel) |
Inhoud
- Newline Mira 65" touchscreen
- Newline SoundBar +
- Verrijdbare standaard met plank
Video
Omschrijving van de Interactieve Mira-set met complete Visio- en Geluidsuitrusting
De Newline Mira 65" : een interactieve high-end touchscreen van 165 cm
Als hoofdonderdeel van dit pakket biedt het interactieve Mira-scherm een van de meest aangename en vooral effectieve touch-ervaringen.
4k-scherm voor een ultra high-definition ervaring
Het Mira-scherm van Newline is een LED-scherm met een geïntegreerde camera (1920 x 1080) met een kijkhoek van 90° en 4 microfoons die tot 8 meter reiken met echo-onderdrukking en ruisreductie. Dit scherm is het ideale hulpmiddel voor uw vergader- en videoconferentieruimtes.
Geavanceerde Touch-technologie
Het Mira-scherm van Newline heeft een 4K-resolutie (3840 x 2160) met Optical Bonding, wat zorgt voor heldere beelden, realistische kleuren en een kijkhoek van 178°. De helderheid van 400 cd/m² is ideaal voor vergaderruimtes, zelfs dicht bij een raam.
De Optical Bonding in combinatie met de Advanced Touch IR biedt perfecte touch-nauwkeurigheid en een soepele schrijfervaring, of u nu uw vinger, een pen of uw handpalm gebruikt. Met tot 20 aanraakpunten op een Windows-omgeving en 10 op Android, is er geen vertraging en is de multi-touch ervaring zeer responsief. Zo kunt u met meerdere personen tegelijkertijd werken.


Newline Soundbar+ : 4k-beeld en verbeterd geluid voor uw videovergaderingen.
Ontworpen voor de Newline Mira-schermen, is de soundbar+ een soundbar met een geïntegreerde camera en luidsprekers (2 luidsprekers van 20W). Plug & Play via USB-C, het is zeer eenvoudig om deze bar op uw scherm te installeren met behulp van een enkele kabel. Uw scherm wordt dan een alles-in-één videoconferentiehulpmiddel.
De 4K UHD-camera heeft een kijkhoek van 90° en kantelt 15° voor eenvoudige aanpassing, ideaal om aan te passen aan het aantal deelnemers in de kamer.
U bedient het geluid rechtstreeks via het scherm waarop de bar is aangesloten, er is geen afstandsbediening nodig.
Mobiele trolley voor videoconferentieapparatuur
Uitgerust met 4 stevige wielen met remmen, maakt deze standaard het verplaatsen van uw vergaderscherm mogelijk. Het past zich aan uw kamers en klaslokalen aan.
Compatibiliteit
- Schermen van 37 tot 70"
- VESA: 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400 & 600 x 400
- Maximaal gewicht van het scherm: 50 kilo
- Kanteling boven/onder 10°
Afmetingen
- Maximale hoogte 145 cm - minimaal 122 cm
- Oppervlakte op de grond: 66,5 x 88 cm
- Gewicht: 17,49 kilo
Planken
- 2 planken max gewicht: 10 kilo (onder); 5 kilo (boven)
- Afmetingen 48,5 x 29,3 cm / 22,8 x 29,8 cm
- In hoogte verstelbare plaatsing
