Sterke punten
- HD-scherm 5,72 inch (14,52 cm)
- Impactbestendigheid: IK07
- Volledig waterdicht: IP69 (water en stof)
- Batterij: Li-Ion 5000 mAh (snel opladen)
- Camera's: 13MP achter, 8MP voor
- Poorten: USB type-C 3.0 / Dual Nano Sim / Jack 3,5 mm
- Connectiviteit: 4GLTE / Bluetooth 5.0 / GPS / WIFI (2,4 en 5 GHz) / NFC
- Processor: MTK6761 - RAM 3GB (DDR4)
- Opslag 32GB (uitbreidbaar tot 128GB)
Wat zijn de kenmerken van de Hammer Explorer zilver ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Eigen |
|---|---|
| Besturingssysteem | Zonder geïntegreerd OS |
| Voordelen van het model | IP 69, 4G-netwerk, Android 9.0 Pie besturingssysteem, lange batterijduur, 13 Mpx camera. |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 128 Gb |
| Foto/video | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | Compact (van 5,5" tot 5,9") |
| Schermgrootte | 5,72 inch |
| Scherm resolutie | 720 x 1440 pixels |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 5000 mAh Li-Po |
| Gewicht | 269 g |
| Afmetingen | 163 x 76 x 15.2 mm |
Inhoud
- Hammer Explorer zilver
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Hammer Explorer zilver
De Hammer Explorer smartphone
Verkrijgbaar in oranje of zilver, de Hammer Explorer smartphone combineert elegant design met de efficiëntie van een robuuste mobiele telefoon.
Met een 5,7 inch HD+ scherm versterkt met Gorilla Glass 3, een IP69-certificering en een certificering volgens de militaire normen MIL_STD_810, wordt uw Hammer Explorer smartphone van Myphone uw beste vriend in het dagelijks leven. Bovendien, met zijn 5000 mAh batterij en ultrasnelle opladen, hoeft u zich nergens zorgen over te maken.
De geïntegreerde laserpointer in de telefoon stelt u in staat deze bijvoorbeeld te gebruiken als aanwijzer in een bouwproject of als pointer op moeilijk bereikbare plaatsen.
Met het Android 9.0 Pie besturingssysteem is uw smartphone net zo efficiënt als alle andere: onbeperkte toegang tot Google Play en honderden apps.
Uitgerust met een GPS en A-GPS, zult u nooit verdwalen met uw Hammer Explorer Myphone. De 32 Gb uitbreidbaar geheugen (tot 128 Gb) biedt u bijna oneindige mogelijkheden met uw telefoon: geniet van foto's en video's naar wens, of de vele trendy apps.
De Sony 13 Mpx achtercamera en de 8 Mpx selfiecamera geven u de keuze voor uw foto's! Uw mogelijkheden stoppen daar niet: ontgrendeling met vingerafdruk, USB-C 3.0 poort, NFC...
