Sterke punten
- 65” (165 cm) UHD 4K touchscreen
- Android 8.0-systeem
- Aanraaktechnologie: Infrarood
- Natuurlijke aanraking (met Optical Bonding)
- Videoconferentie: geïntegreerde Full HD-camera + 4 microfoons + 2 x 15 Watt luidsprekers
- Draadloos of HDMI-scherm delen
- Connectiviteit: WIFI
- Inzet voor Intel OPS-formaat PC (optionele OPS PC)
Best verkopende bundels
Wat zijn de kenmerken van de Newline Mira 65 inch ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 8.0 Oreo |
| Aantal deelnemers | Tot 6 deelnemers |
| Werking | USB |
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief met camera |
| Type beeldscherm | Interactief touchscreen |
| Schermgrootte | 65 inch (165 cm - 1,16 m²) |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Formaat | 16/9 |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Inlijsten deelnemers | Ja, auto (AutoFraming) |
| Automatische focus op de actieve spreker | Neen |
| Smart Gallery | Neen |
| Met microfoon(s) | Microfoons inbegrepen |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Resolutie (video output) | Full HD 1080p - 2 Mpx |
| Detail & schrijfsnelheid | ★★★ Infrarood / InGlass |
| Tactiele precisie | ★★★★★ Natuurlijke aanraking (Optical bonding) |
| Google EDLA certified | Neen |
| Ingebouwde PC (Slot OPS) | Ja, als optie (OPS) |
| Verbindingen | USB, USB 2.0, USB 3.0, RJ45, HDMI 2.0, VGA, Jack 3.5 mm, SPDIF, RS232 |
| Draadloze screen sharing | Vanaf PC Windows, Vanaf iPhone, iPad (iOS), Vanaf Smartphone Android |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| VESA | 600 x 400 |
| Autonoom conference systeem | Niet autonoom, enkel USB BYOM |
| Scherm inbegrepen | Alleen scherm |
| Met bedieningstablet | Ja |
| Ingebouwde USB-C hub | Ja (aansluiting via 1 enkele USB-C kabel) |
Inhoud
- Mira 65 inch scherm
Video
Omschrijving van de Newline Mira 65 inch
Interactief scherm Mira van Newline
Het Mira-scherm van Newline is een LED-scherm dat een camera (1920 x 1080) met een kijkhoek van 90° integreert, evenals 4 microfoons die tot 8 meter reiken met echo-onderdrukking en ruisonderdrukking. De 2 luidsprekers van 15 watt bieden een helder en natuurlijk geluid. Dit scherm is het ideale hulpmiddel voor uw vergader- en videoconferentieruimtes.

Mira van Newline
Het Mira-scherm van Newline heeft een 4K-resolutie (3840 x 2160) met Optical Bonding, wat heldere beelden, realistische kleuren en een kijkhoek van 178° biedt. De helderheid van 400 cd/m² is ideaal voor binnengebruik.
De Optical Bonding in combinatie met Advanced Touch IR zorgt voor een perfecte aanraakprecisie en een soepele schrijfervaring, of u nu uw vinger, een pen of uw handpalm gebruikt. Met tot 20 aanraakpunten is er geen vertraging en is de multi-touch ervaring zeer responsief. Zo kunt u met meerdere personen tegelijkertijd werken.
Kenmerken
- 4K UHD-resolutie (3840 x 2160)
- LED-scherm met WCG en blauwlichtfilter
- Formaat 16:9
- Helderheid 400 cd/m²
- Contrastverhouding van 4000:1
- Kijkhoek van 178°
- Oppervlaktebehandeling Optical Bonding / Antireflecterend gehard glas + vingerafdrukbestendig
- Aanraakpunten: 20 punten Windows en 10 punten Android
- 2 luidsprekers van 15W
- 4 microfoons met bereik tot 8 meter
- Camera 1920 x 1080
- Besturingssysteem Android 8.0
- Wi-Fi: Ingebouwde Wifi 2.4G/5G, ondersteunt Wi-Fi en toegangspuntfunctie tegelijkertijd
- Connectiviteit: ingang: 2x HDMI 2.0; VGA; VGA audio; USB 3.0 (touch); USB 2.0; 2 x USB 3.0 (dynamisch); RJ45; RS232; Micro; USB-C
- Connectiviteit: uitgang: HDMI; hoofdtelefoon; SPDIF
- VESA: 600 x 400
- Afmetingen: 1509 x 883 x 80 mm
- Gewicht: 34,7 kg