Sterke punten
- 75” (190cm) UHD 4K aanraakscherm
- Android 8.0-systeem
- Aanraaktechnologie: Infrarood
- Aanraakoppervlak "indirecte aanraking" (zonder Optical Bonding)
- Ingebouwde luidsprekers 2 x 15 Watt
- Draadloze of HDMI-schermdeling
- Connectiviteit: WIFI
- Inzet voor Intel OPS PC-formaat (optionele OPS PC)
Wat zijn de kenmerken van de Newline RS+ 75 inch ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief |
| Type beeldscherm | Interactief touchscreen |
| Schermgrootte | 75 inch (191 cm - 1,55 m²) |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Formaat | 16/9 |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Detail & schrijfsnelheid | ★★★ Infrarood / InGlass |
| Tactiele precisie | ★ "indirecte" aanraking (air gap) |
| Google EDLA certified | Neen |
| Ingebouwde PC (Slot OPS) | Ja, als optie (OPS) |
| Verbindingen | USB 2.0, USB 3.0, Ethernet, RJ45, HDMI, HDMI 2.0, Jack 3.5 mm, RS232 |
| Draadloze screen sharing | Vanaf PC Windows, Vanaf iPhone, iPad (iOS), Vanaf Smartphone Android |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| VESA | 800 x 400 |
| Autonoom conference systeem | Geen geïntegreerd video conference systeem |
| Scherm inbegrepen | Alleen scherm |
| Met bedieningstablet | Ja |
| Ingebouwde USB-C hub | Ja (aansluiting via 1 enkele USB-C kabel) |
Inhoud
- Newline RS+
- USB-A kabel
- VGA kabel
- Audiokabel
- HDMI kabel
- Voedingskabel
- Afstandsbediening met 2 AAA-batterijen
- Wi-Fi dongle
- Schermreinigingskit
- 2 magnetische stylussen
Video
Omschrijving van de Newline RS+ 75 inch
Newline RS+: scherm voor vergaderruimte onder Android 8.0
Het scherm inschakelen, de documentweergave-app starten, annoteren en visuals bewerken: het Newline RS+ scherm is het ideale hulpmiddel voor levendige en interactieve vergaderingen en presentaties. Deze gebruiksvriendelijkheid stelt iedereen in staat om de controle over het display te nemen, aangezien de RS+ reeks oorspronkelijk is ontworpen voor onderwijs en kinderen. Gezien de duidelijke voordelen van deze intuïtiviteit, biedt het team van Office Easy dit interactieve bord aan voor een hoogwaardig professioneel gebruik dankzij:
- Zijn geweldige aanraaktechnologie: de NewLine RS+ herkent van nature 10 aanraakpunten onder Android, en 20 punten als het scherm is gekoppeld aan een presentatie op Windows. De 3-in-1 aanraaktechnologie (hand / vinger / stylus) herkent of u met de zijkant van uw hand wist, met uw vinger tekent of nauwkeurig met een stylus schrijft.
- Zijn hoogwaardige beeldkwaliteit: 4K UHD-resolutie, voor presentaties en visuals van hoge kwaliteit. Dit alles op een groot 75" scherm. De helderheid is volledig afgestemd op vergaderruimtes, met een contrast van 4000:1 en 370 cd/m² kunt u het scherm zonder zorgen over reflecties aan een muur bij een raam of in een heldere ruimte plaatsen.
Voor extra gemak heeft de RS+ de functie draadloos delen via WIFI. Ideaal voor vergaderingen die snel beginnen dankzij het koppelen van een tablet, mobiel of PC/Mac. Veelzijdig maar ook kampioen in compatibiliteit: het draadloos delen en de functies van het scherm zijn ontworpen voor Android, ChromeBook, iOS en Windows apparatuur.


De technische kwaliteiten van de Newline RS+
Aan de technische kant van het scherm vinden we:
- de 4k UHD-resolutie (3840x2160)
- Zeer heldere LED-technologie (370cd/m²) met hoog contrast (4000:1) om reflecties te vermijden.
- Anti-reflectieglas, vingerafdrukbestendig voor plaatsing zelfs naast een raam.
Grote connectiviteit:
- Voorkant: 1xHDMI1.4 (4k@30fps), 2xUSB-A (aanraak- en dynamisch), Mic Jack 3.5mm
- Achteringang: 2xHDMI 2.0, 1xHDMI1.4, 1xDP, 4xUSB-A 2.0 aanraak, 1 USB-A geïntegreerd, 1 USB-A 2.0 (dynamisch) 1xUSB-A 3.0, 1xLAN RJ45, 1xRS232.
- Achteruitgang: 1xHDMI, Hoofdtelefoon Jack 3.5mm, 1xSPDIF, LAN RJ45, DC 5V-2A
- OPS-poort: 4k@60 Hz/30Hz
Collaboratief applicatie-ecosysteem op Newline X: Ontworpen om in een vergaderruimte te installeren zonder de noodzaak van een computer, is de Newline RS+ serie compatibel met de Cast oplossing (delen van het Newline RS+ scherm op andere PC/Mobiel/Tablet schermen), Broadcast (streaming van de Newline RS+ in een netwerk tot 200 personen), DisplayManagement (beheer van het Newline schermpark via een enkel platform), LaunchControl (synchronisatie van het mobiele adresboek met het Newline RS+ scherm voor telefoongesprekken en conferenties).