Sterke punten
- ATEX Zone 1 mobiel (II 2 G Ex ib II B T4)
- Geavanceerde PTI - DATI functies
- Geïntegreerde GPS
- IP67: waterdicht bij tijdelijke onderdompeling en stofdicht
- 4 directe oproepknoppen (vooraf geprogrammeerde nummers)
- SOS-knop
- Geïntegreerde GPS om de gebruiker te lokaliseren bij alarm
- Compact en licht
- Tot 12 uur autonomie (actieve GPS- en PTI-functies)
Wat zijn de kenmerken van de Twig Protector PTI ATEX GPS ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 7.0 Nougat |
| Voordelen van het model | Waterdicht IP67, ATEX-norm, PTI-functie, geïntegreerde GPS |
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Valbestendigheid | Valbestendig |
| Atex (explosieveilig) | Zone 1/21 |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Tracker | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Micro SD | N.B |
| Zaklamp | Nee |
| Foto/video | Nee |
| MP3-speler | Nee |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Radio | N.B |
| Berichten | Sms |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | NC |
| Scherm resolutie | NC |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | 3G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Ja |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Triband |
| Type batterij | - Li-Ionbatterij 1.250 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 12 u |
| Batterijduur in de slaapstand | 200 u |
| Gewicht | 80 g |
| Afmetingen | 18 x 45 x 94 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | 0,069 W/Kg |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Twig Protector PTI Mobiel
- 12/24 VDC oplader
- Batterij
- USB-kabel
- USB-adapter
- Leren hoes met riemclip
- CD-ROM: programmeersoftware
- Handleiding
Omschrijving van de Twig Protector PTI ATEX GPS
GSM Twig Protector PTI ATEX GPS
De Twig Protector PTI ATEX is een mobiele telefoon die zowel DATI - PTI (Alarmapparaat voor Geïsoleerde Werknemers - Bescherming van Geïsoleerde Werknemers) is en voldoet aan de ATEX-norm II 2 G Ex ib II B T4 / (Gas / Zone 1 / Temperatuurklasse 4).
Met de meegeleverde configuratiesoftware kunt u de PTI- en DATI-functies in detail instellen: detectie van verlies van verticaliteit of beweging, activeringsmodus van de SOS-knop, gevoeligheid, hoek, detectievertraging, personalisatie van de oproepcascade en het verzenden van SMS / GPRS bij alarm, aan/uit bewaking, lage batterij...
Met zijn ingebouwde GPS-ontvanger lokaliseert de Twig Protector voortdurend de gebruiker en kan hij, bij alarm of op verzoek, een SMS sturen met de laatst geregistreerde GPS-positie.
Conform de IP67-norm is de Twig Protector stofdicht en bestand tegen tijdelijke onderdompeling.

Belangrijkste kenmerken van de GSM Twig Protector PTI ATEX GPS :
- ATEX: II 2 G Ex ib II B T4 / (Gas / Zone 1 / Temperatuurklasse 4)
- Geavanceerde DATI - PTI functies
- Ingebouwde GSM- en GPS-antennes
- Tot 4 voorgeprogrammeerde nummers
- GPS : lokalisatie bij alarm. Verzending van een waarschuwings-SMS met onder andere de laatst geregistreerde GPS-positie (coördinaten breedte- en lengtegraad)
- SOS-knop
- Trilfunctie
- Handsfree
- LCD-scherm
- Autonomie (actieve PTI- en GPS-functies): tot 10 uur
- Lichtgewicht: 80g
- Zakformaat: 18 x 45 x 94 mm
ATEX
staat voor "ATmosphères EXplosives" en komt overeen met richtlijn 94/9/EG
die bepaalt dat beschermingssystemen die bedoeld zijn voor gebruik in
explosieve atmosferen in geen geval de
veiligheid, gezondheid van mensen en, indien van toepassing, huisdieren en eigendommen in gevaar mogen brengen.