Sterke punten
- 65" 4K scherm, 3840 x 2160 pixels ultra-scherp
- Android 11 systeem, vloeiende en intuïtieve interface
- Krachtige ARM Cortex-A73 processor op 1,5 GHz
- Hoge helderheid van 400 cd/m², duidelijkheid in elk licht
- Flexibele HDMI, USB Type-A/B connectiviteit
- Ingebouwde 20W luidsprekers, 15W subwoofer kwaliteit
- Snelle LAN Ethernet 10,100 Mbit/s consistentie
- Groot werkoppervlak 1428,48 x 803,52 mm
Wat zijn de kenmerken van de Viewsonic IFP6550-5F ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11 |
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief |
| Type beeldscherm | Interactief touchscreen |
| Schermgrootte | 65 inch (165 cm - 1,16 m²) |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Formaat | 16/9 |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Detail & schrijfsnelheid | ★★★ Infrarood / InGlass |
| Tactiele precisie | ★★★ "directe" aanraking (0 gap) |
| Google EDLA certified | Neen |
| Ingebouwde PC (Slot OPS) | Ja, als optie (OPS) |
| Verbindingen | Wi-Fi, USB 3.0, USB-C, Ethernet, RJ45, HDMI 2.0, Jack 3.5 mm, SPDIF, RS232 |
| Draadloze screen sharing | Vanaf PC Windows, Vanaf Mac (macOS), Vanaf iPhone, iPad (iOS), Vanaf Smartphone Android, Vanaf ChromeBook, Google Pixel (Chrome OS) |
| Wifi | Ja |
| VESA | 800 x 400 |
| Autonoom conference systeem | Geen geïntegreerd video conference systeem |
| Scherm inbegrepen | Alleen scherm |
| Met bedieningstablet | Nee |
| Ingebouwde USB-C hub | Ja (aansluiting via 1 enkele USB-C kabel) |
Inhoud
- 1 Viewsonic IFP6550-5F scherm
- 1 Afstandsbediening met AAA-batterij
- 1 Voedingskabel van 3m
- 1 USB-touchkabel van 3m
- 1 HDMI-kabel van 3m
- 1 RS232-adapter
- 1 Camerasteun
- 2 Stylussen
- 5 Kabelbinders
- 8 Schroeven (camera 2+2, muurbeugel 4)
- Snelstartgids
- Conformiteitsverklaring
Omschrijving van de Viewsonic IFP6550-5F
Ontdek het interactieve bord Viewsonic IFP6550-5F 65"
De Viewsonic IFP6550-5F is een interactief whiteboard ontworpen om de interacties in trainings- en vergaderruimtes te optimaliseren. Met een royaal schermformaat van 65 inch (165,1 cm) biedt dit scherm een hoogwaardige interactieve oplossing die de samenwerkingservaring verbetert. Gericht op bedrijven, onderwijsinstellingen en conferentiecentra, richt de Viewsonic IFP6550-5F zich op degenen die hun presentaties willen verlevendigen en de betrokkenheid van deelnemers willen optimaliseren. De ultrafijne resolutie van 3840 x 2160 pixels garandeert een indrukwekkende visuele helderheid.
Geavanceerde technische specificaties voor optimale prestaties
De Viewsonic IFP6550-5F is uitgerust met technische kenmerken die zijn efficiëntie bij elk gebruik versterken. Het geïnstalleerde Android 11-besturingssysteem biedt een gebruiksvriendelijke interface en extra applicaties die de productiviteit verbeteren. De ARM Cortex-A73 processorarchitectuur, in combinatie met een frequentie van 1,5 GHz, zorgt voor vloeiende en snelle prestaties, essentieel voor conferenties. Qua connectiviteit biedt het apparaat een verscheidenheid aan opties, waaronder HDMI- en USB-poorten type A en B, wat de aansluiting op diverse apparaten vergemakkelijkt. Met netwerkconnectiviteit via LAN Ethernet die een gegevensoverdrachtsnelheid van 10 tot 100 Mbit/s verzekert, wordt de communicatie tussen apparaten geoptimaliseerd, wat een ononderbroken vloeiendheid garandeert. De helderheid van het scherm, op 400 cd/m², zorgt voor een duidelijke zichtbaarheid in elke lichtomgeving, met levendige kleuren en scherpe teksten. De ruime werkruimte, met een afmeting van 1428,48 x 803,52 mm, maakt een comfortabele en efficiënte interactie met de weergegeven inhoud mogelijk.
Praktische voordelen en flexibiliteit van de Viewsonic IFP6550-5F
Een van de belangrijkste voordelen van de Viewsonic IFP6550-5F is het gebruiksgemak en de installatie, een niet te verwaarlozen voordeel voor bedrijven en docenten die op zoek zijn naar vereenvoudigde oplossingen. Bovendien garandeert de integratie van krachtige 20W luidsprekers, vergezeld van een 15W subwoofer, een superieure geluidskwaliteit, ideaal voor zowel audio- als videopresentaties. Of het nu gaat om brainstormsessies, interactieve lessen of creatieve workshops, dit interactieve whiteboard past perfect in alle professionele scenario's. Met zijn ergonomische instellingsopties biedt het optimaal comfort voor gebruikers gedurende het hele gebruik.




