Sterke punten
- Full Duplex spraakactivering
- Permanente communicatie zonder bediening
- Audio Systeem HD geluidskwaliteit
- Bereik Tot 1 km
- Autonomie Tot 12 uur (oplaadbare Li-Polymeer batterij)
- Frequenties Vrij van rechten, geen communicatiekosten
- Gewicht 250g (inclusief batterij)
- Volledig assortiment op aanvraag (direct telefonisch)
Wat zijn de kenmerken van de Vokkero Guardian Standaard Kit voor 2 gebruikers ?
Eigenschappen
| Geïntegreerde intercom | Ja |
|---|---|
| Aantal oortjes | Intercom zonder headset |
| Communicatiemodus | Allemaal ontvangers en sprekers |
| Bundle kit intercom | Parck met 2 intercoms |
| Transmissie technologie | ★★★★★ ISM Sub 1 GHz (868 MHz) |
| Bereiktest | 4 ★★★★ |
| Beschermingsindex | Geen |
| Waterdicht uitrusting | Nee |
| Batterijen | Batterie Li-Polymère rechargeable |
| Gewicht | 250 g |
| Ontvangst van omgevingsgeluiden (geluidsmodulatie) | Nee |
| SNR | Sans réduction de bruit |
| Afmetingen | 70 x 110 x 28 mm |
Inhoud
- 2 Vokkero Guardian portofoons
- 2 generieke micro-oortjes
- 1 oplader met 4 slots
- 1 transportkoffer
- Handleiding
Omschrijving van de Vokkero Guardian Standaard Kit voor 2 gebruikers
Pakket van 2 Vokkero® Guardian portofoons
Compact en krachtig, de Guardian walkie-talkie van Vokkero® voldoet aan de verwachtingen van professionele gebruikers in vele sectoren (industrie, bouw, beveiliging...).
Met een bereik van 1 km werkt hij op licentievrije frequenties en zorgt hij dus voor kosteloze communicatie volgens de Europese ETSI-radioregelgeving.
Uitgerust met een gepatenteerd ruisfilter, lost de VOKKERO® GUARDIAN alle communicatieproblemen op in lawaaierige of moeilijke omgevingen.
De Vokkero® Guardian zender-ontvanger is uitgerust met een alarmfunctie die u waarschuwt via trilling of geluidssignaal. Zijn oplaadbare Li-Polymeer batterij biedt een autonomie van bijna 12 uur in communicatie.
Een laatste maar niet onbelangrijke troef, deze radio is compatibel met de Peltor communicatie gehoorbeschermers en stelt u in staat om handsfree te communiceren terwijl u effectief beschermd blijft tegen lawaai. Bovendien biedt het handsfree systeem u een zekere bewegingsvrijheid omdat er geen vaste relais nodig is, evenals een verbeterde prestatie.
Samenvatting van de belangrijkste kenmerken van de VOKKERO Guardian Standaard Kit voor 2 gebruikers:
● Pakket inclusief alle accessoires (koffer, opladers, microfoons...)
● Handsfree full-duplex communicatiesysteem met een onbeperkt aantal gebruikers
● Licentievrije communicatie
● Intuïtieve configuratie op touchscreen
● Koptelefoonaansluiting
● Trilmotor
● Vox-functie
● Kanaalselectie
● Microfoon dempen op aanvraag
● Autonomie: tot 12 uur
● Bereik tot 1 km
● 4kHz audiosysteem (Hoge kwaliteit)
● Gepatenteerd ruisfilter: digitale audiofiltering (onderdrukking van omgevingsgeluiden)
● Alarmfunctie, waarschuwing via trilling of geluidssignaal
● Oplaadtijd: maximaal 4 uur
● Ook beschikbaar in Bluetooth-versie
Focus op het merk

Ontdek Vokkero®, het merk van radiosystemen voor mobiele teams, waarmee meerdere gebruikers een directe, permanente en veilige audioconferentie kunnen creëren.
Wereldwijd erkend door scheidsrechters van teamsporten, is Vokkero® ook perfect geschikt voor de bouw, industrie, maritieme sector, beveiliging en audiovisuele sector, dankzij zijn geluidskwaliteit, lichtheid en robuustheid.

