Sterke punten
- Vox Full Duplex
- Permanente communicatie zonder bediening
- Audio Systeem HD-audiokwaliteit
- Bereik Tot 1 km
- Autonomie Tot 12 uur (oplaadbare Li-Polymeer batterij)
- Frequenties Vrij van rechten, geen communicatiekosten
- Gewicht 250g (inclusief batterij)
- Volledig assortiment op aanvraag (direct telefonisch)
Best verkopende bundels
Wat zijn de kenmerken van de Vokkero Guardian ?
Eigenschappen
| Geïntegreerde intercom | Ja |
|---|---|
| Aantal oortjes | Intercom zonder headset |
| Communicatiemodus | Allemaal ontvangers en sprekers |
| Bundle kit intercom | Intercom apart verkrijgbaar |
| Transmissie technologie | ★★★★★ ISM Sub 1 GHz (868 MHz) |
| Bereiktest | 4 ★★★★ |
| Beschermingsindex | Geen |
| Waterdicht uitrusting | Nee |
| Batterijen | Batterie Li-Polymère rechargeable |
| Gewicht | 250 g |
| Ontvangst van omgevingsgeluiden (geluidsmodulatie) | Nee |
| Batterijduur in gesprek | 12 u |
| Ladingsduur | 240 minuten |
| SNR | Sans réduction de bruit |
| Afmetingen | 70 x 110 x 28 mm |
Inhoud
- 1 Intercom Vokkero Guardian
Video
Omschrijving van de Vokkero Guardian
Vokkero Guardian, de draadloze full-duplex portofoon van Vokkero.
Compact en krachtig, de Vokkero Guardian portofoon voldoet aan de verwachtingen van professionele gebruikers in vele sectoren (industrie, bouw, beveiliging...).
Met een bereik tot 1 km werkt hij op vrije frequenties en garandeert dus communicatie zonder kosten volgens de Europese ETSI-radioregelgeving. Het aantal gebruikers is onbeperkt op het kanaal, de duplextechnologie van Vokkero zorgt voor een uitstekende spraakuitwisseling zonder verzadiging.
In tegenstelling tot een klassieke portofoon, stelt de Vokkero Guardian u in staat om handsfree te communiceren, zeer comfortabel en continu zonder een knop te hoeven gebruiken om te spreken. Gecombineerd met een microfoonheadset of in een pak, wordt deze portofoon een onmisbare veiligheidsoplossing voor uw teams.


Waarom kiezen voor de Vokkero Guardian?
Naast het enorme voordeel van full-duplex groepscommunicatie en handsfree gebruik, biedt de Vokkero Guardian onmisbare voordelen.
Handig geplaatst aan de zijkant van de radio, maakt een LCD-scherm het mogelijk om de portofoon te configureren wanneer deze aan de riem of op persoonlijke beschermingsmiddelen is bevestigd dankzij de meegeleverde clip. Het aanraakscherm is intuïtief en zeer helder, en toont alleen de noodzakelijke informatie.
Ook aan de bovenkant van de Vokkero Guardian bevindt zich een waterdichte J11-connector voor een microfoonheadset, een gehoorbeschermende koptelefoon of een oortje. Deze stevige aansluiting zorgt voor veilig gebruik van accessoires, zelfs onder veeleisende omstandigheden buitenshuis.
De keuze van kanalen en het volume worden geregeld door ergonomische knoppen, ontworpen om zelfs met dikke handschoenen te worden bediend.
Technische specificaties van de Vokkero Guardian
- Full-duplex handsfree communicatiesysteem
- Gratis communicatie, zonder licentie
- Permanente conferentie met een onbeperkt aantal gebruikers
- Intuïtieve configuratie op aanraakscherm + knoppen voor volume- en kanaalinstellingen
- Waterdichte headset-aansluiting - J11 (mogelijkheid om gehoorbescherming aan te sluiten)
- Ingebouwde Vox-functie, microfoonuitschakelknop
- Kanaalselectie: mogelijkheid om meerdere systemen op één locatie te hebben
- Autonomie: tot 12 uur
- Bereik tot 1 km
- 4kHz audiosysteem (HD-kwaliteit)
- Afmetingen: 70 x 110 x 28mm voor 250g met batterij.
- Gepatenteerd ruisfilter: digitale audiofiltering (onderdrukking van omgevingsgeluiden, zelfs in lawaaierige omgevingen)
- Bedrijfstemperatuur -10° tot 50°
- Alarmfunctie, waarschuwing door trilling of geluidssignaal
- Oplaadtijd: maximaal 4 uur.
- Ook beschikbaar in Bluetooth-versie en ATEX-versie met AES128-encryptie.

Voorbeelden van gebruik van de Vokkero Guardian
Als specialist in professionele radiocommunicatie raden wij het Vokkero-systeem ten zeerste aan voor vele zakelijke toepassingen.
Ideaal voor gebruik onder een beschermend pak, de draagbare radio komt volledig tot zijn recht. Operators kunnen zich concentreren op hun taken zonder zich zorgen te maken over hun communicatiesystemen. Het sterke punt van Vokkero is ook de uiterst hoge geluidskwaliteit, met heldere en duidelijke spraak, een aanzienlijk voordeel wanneer tijd gewonnen moet worden en levens gered moeten worden.
De draagbare Guardian van het merk Vokkero wordt gebruikt in lawaaierige omstandigheden, zeer nuttig voor snelle en constante communicatie van een sportteam tijdens een wedstrijd in een stadion waar het geluidsniveau de goede overdracht van berichten kan verstoren. De duplex maakt een vloeiende discussie mogelijk, in realtime zonder vertraging, zeer geschikt voor snelle team besluitvorming.
Wie is VOKKERO?

Ontdek Vokkero®, het merk van radiosystemen voor mobiele teams, waarmee meerdere gebruikers een directe, permanente en beveiligde audioconferentie kunnen creëren.
Wereldwijd erkend door scheidsrechters van teamsporten en personeel, is Vokkero® ook perfect geschikt voor de bouwsector, industrie, maritieme sector, beveiliging of audiovisuele sector, dankzij zijn geluidskwaliteit, lichtheid en robuustheid.










