Sterke punten
- Robuuste en waterdichte tablet (IP65 en MIL-STD-810G)
- Wifi / Bluetooth / NFC verbinding
- Compatibel met Windows
- Scherm 10,1 inch
- Intel Atom Quad-core processor 1,6 GHz
- Ingebouwde GPS
- 64 GB geheugen uitbreidbaar tot 2 TB met MicroSDXC-kaart
- Camera 8 MP met autofocus
- 25 uur werktijd
- Vingerafdrukscanner, gyroscoop, bewegingssensor, elektronische kompas
Wat zijn de kenmerken van de Zebra ET51 10" Windows ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Schermgrootte | 10,1 inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RAM geheugen | 4 Go RAM |
| Netwerk | Geen mobiel netwerk |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | Une journée de travail entière |
| Soorten batterij | Li-Ion 3300mAh |
| Gewicht | 750 g |
| Afmetingen | 228 mm (L) x 150 mm (H) x 12,7 mm |
| Garantie | 1 jaar |
Inhoud
- ET51 tablet (geleverd zonder oplader)
Video
Omschrijving van de Zebra ET51 10" Windows
Zebra ET51 10.1" robuuste tablet
De Zebra 10.1 inch robuuste tablet is bedoeld voor professioneel gebruik, zowel binnen als buiten. De Zebra ET51 is zeer geschikt voor sectoren zoals de industrie, handel en distributie, de publieke sector, enz.
De Zebra ET51 tablet is uitgerust met Windows Enterprise.
Voldoet aan de militaire normen MIL-STD-810G, en is ook gecertificeerd met IP65 om bestand te zijn tegen stof, vallen van 1m op een betonnen vloer en waterspatten. Bovendien is deze robuuste tablet beschermd met Gorilla Corning Glass 3 voor extra weerstand tegen kleine schokken.
Uitgerust met een capacitief touchscreen van 10.1 inch, biedt deze tablet u optimaal gebruikscomfort, zelfs bij regen of sneeuw. Navigeer op uw robuuste tablet met uw vinger, handschoenen of een stylus, afhankelijk van uw voorkeur.
De Zebra ET51 tablet heeft een ingebouwde camera van 8MP ideaal voor het maken van foto's en een frontcamera van 2MP voor video-oproepen en conferenties. De resolutie van 1920 x 1200 pixels biedt u een beeldkwaliteit in full HD.


De Zebra robuuste tablet ontworpen om te voldoen aan de behoeften van professionals
De Zebra ET51 tablet beschikt over professionele functies om de productiviteit van medewerkers te optimaliseren. Gebruik uw robuuste tablet eenvoudig als 1D en 2D barcodescanner om codes op mobiele schermen, slecht afgedrukte of beschadigde papieren en NFC-labels vast te leggen. Voor dit specifieke model, aarzel niet om contact op te nemen met ons specialistische traceringsteam op 03 28 07 70 70.
Ontworpen om lang mee te gaan, biedt deze all-terrain tablet u een batterijduur van 25 uur werken, gecombineerd met een Intel quad-core processor voor soepele en snelle navigatie.

