Sterke punten
- Profiteer van krachtig geluid en een 4K-beeld op uw scherm
- Alleen compatibel met de Newline Mira en Atlas
- 2-in-1 Plug and Play-oplossing: Soundbar, 4K-camera
- Resolutie van de 4K/UHD-camera
- Aanpasbare camerahoek en kijkhoek van 90°
- Krachtige 20W luidsprekers
- Poorten: Jack 35, SPDIF en USB
Wat zijn de kenmerken van de Newline Soundbar+ ?
Eigenschappen
| Cameratype | Videoconferentiesoundbar |
|---|---|
| Aantal deelnemers | Tot 10 deelnemers |
| Werking | USB |
| Autonome video conference zonder PC | Vanaf PC/MAC (niet inbegrepen) |
| Autonoom conference systeem | Niet autonoom, enkel USB BYOM |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Met microfoon(s) | Neen |
| Bereik van de microfoon(s) | Geen microfoon |
| Microfoons met acoustic fence | Neen |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Resolutie van de lens | 8,3 Mpx |
| Gezichtsveld (max) | 90° |
| Gezichtsveld (range) | 60° tot 99° |
| Beweegbare camera (Pan Tilt Zoom) | Nee |
| Totale zoom (optisch + digitaal) | Geen zoom (x1) |
| Optische zoom/PTZ | Geen optische zoom |
| Digitale zoom/ePTZ | Geen digitale zoom |
| Inlijsten deelnemers | Neen |
| Automatische focus op de actieve spreker | Neen |
| Smart Gallery | Neen |
| Met bedieningstablet | Nee |
| HDMI uitgang in de camera | Neen |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| Bluetooth voor audio conference | Neen |
| Télécommande | Nee |
| Privacy shutter | Zonder |
| Voeding | Per USB |
| Installatie | Aan het scherm |
| Gewicht | 2.4 kg |
| Afmetingen | 1497 × 61 × 61 mm |
| Gecertificeerd voor | Klassieke werking |
| Scherm inbegrepen | Nee, enkel video conference materiaal |
Inhoud
- Bar
- USB Type C-kabel
- 2 x bevestigingen
- Snelle gebruikershandleiding
Video
Omschrijving van de Newline Soundbar+
Soundbar+ van Newline
Ontworpen voor de schermen Newline Atlas en Newline Mira, is de Soundbar+ een soundbar met een camera en ingebouwde luidsprekers. Plug & Play, het is zeer eenvoudig om deze bar op uw scherm te installeren met behulp van een enkele kabel. Uw scherm wordt dan een alles-in-één videoconferentiehulpmiddel.
De 4K UHD-camera heeft een kijkhoek van 90° en kan 15° kantelen voor eenvoudige aanpassing, ideaal om af te stemmen op het aantal deelnemers in de ruimte.
U bedient het geluid direct via het scherm waarop de bar is aangesloten, geen afstandsbediening nodig.
Scherm niet inbegrepen. Microfoon niet inbegrepen.

Kenmerken van de Soundbar+ van Newline
- Luidsprekers: 2 x 20W
- Frequentierespons: 20 Hz - 20 KHz
- Frequentieband: 20 Hz +- 10 dB
- Signaal-ruisverhouding: >80dB
- Videoresolutie: 3840 x 2160 px
- Kijkhoek van de camera: 90°
- Poorten: Line In (jack 3.5mm); SPDIF; USB 3.0 type B; USB-C
- Verbinding met USB-C-kabel
- Afmetingen: 1498 x 61 x 61 mm
- Gewicht: 2.4 kg

