Sterke punten
- Atex Zone 2/22 Divisie 2
- Touchscreen 6,6 cm
- Besturingssysteem: Android 9
- Batterij: 4400mAh Levensduur 600 uur
- Camera: 8 Mpx Autofocus + flits
- Aanpasbare knop (PTI / PTT / Lamp)
- Waterdicht: IP68
- Weerstand: MIL-STD-810G
- Gewicht: 330g
- Connectiviteit: 4G / WIFI / Bluetooth / GPS / NFC
- Poort: Waterdichte USB 2.0 / Jack 3.5mm
Wat zijn de kenmerken van de Ecom Ex-Handy 10 Zone 2/22 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 8.1 Oreo |
| Voordelen van het model | Robuuste mobiele telefoon (IP68) en Atex zone 2/22, 4G/LTE, 8MP camera, 3920 mAh batterij |
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Dubbele nano-sim of nano-sim + micro SD |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Zone 2/22 |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 128 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Berichten | Sms, mms |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | 2.6 Inch |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Als optie |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Lithium Ion 3920 mAh |
| Gewicht | 330g |
| Afmetingen | 148 mm x 67 mm x 24 mm |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Ex-Handy 10
- Lithium-Ion batterij, 3920 mAh
- Oplader
- Riemclip
- Documentatie
Video
Omschrijving van de Ecom Ex-Handy 10 Zone 2/22
Mobiele telefoon Ecom Ex-Handy 10 - Zone 2/22
De mobiele telefoon Ecom Ex-Handy 10 voldoet aan de ATEX-normen met wereldwijde goedkeuring voor zones 2/22 en divisie 2. Hij biedt ook tal van connectiviteitsopties zoals 4G / LTE, WiFi, bluetooth, GPS en NFC.
Gecertificeerd volgens IP68 en voldoet aan militaire normen, de Ex-Handy 10 is robuust, schokbestendig, stofdicht en waterdicht. Zo is de ATEX mobiele telefoon van Ecom ontworpen voor gebruik in zware en gevaarlijke omgevingen.
Uitgerust met een numeriek toetsenblok en een capacitief scherm van 2,6 inch, kunt u de Ecom Ex-Handy 10 zelfs met handschoenen gebruiken. Bovendien biedt deze ATEX mobiele telefoon maximale leesbaarheid, zelfs bij fel licht en zon.
In het kader van bescherming zijn PTT- en PTI-knoppen eenvoudig programmeerbaar.
Ook beschikbaar in Zone 1/21 en Divisie 1.

Belangrijkste kenmerken van de Ecom Ex-Handy 10
- ATEX mobiele telefoon zone 2/22 en divisie 2
- Versterkte mobiele telefoon IP68: waterdicht, schokbestendig en stofdicht
- Waterdichte USB 2.0-poort + 3,5 mm jackaansluiting
- Numeriek toetsenblok + 2,66 inch aanraaktoetsenbord bruikbaar met handschoenen
- Achtercamera van 8MP
- OS: Android 8.1
- Connectiviteit: 4G / LTE, WiFi, bluetooth, GPS/A-GPS, NFC
- Geheugen: 2GB RAM + 16GB ROM
- SD-kaartsleuf van 128GB
- Batterij: 3920 mAh
| Ex-Handy 09 | Ex Handy 209 | Ex-Handy 10 DZ1 | Ex-Handy 10 DZ2 | Smart-Ex 01 | Smart-Ex 201 | Smart-Ex 02 DZ1 | Smart-Ex 02 DZ2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afbeelding | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Atex 1/21 | ✔ | ✖ | ✔ | ✖ | ✔ | ✖ | ✔ | ✖ |
| Atex 2/22 | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| Communicatie | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| PTI/PTT | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| Bedrijfstoepassing | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| Android > 8.1 | ✖ | ✖ | ✔ | ✔ | ✖ | ✖ | ✔ | ✔ |
| ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | |
| Camera, Scan | ✖ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| NFC | ✖ | ✖ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| Versterkt | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| + INFO | + INFO | + INFO | + INFO | + INFO | + INFO | + INFO | + INFO |







