Sterke punten
- Atex Zone 2/22 Divisie 2
- Touchscreen 12,7 cm (sterk glas)
- Besturingssysteem: Android 11
- Batterij: 4400mAh Levensduur 600 uur
- Camera's: 12 Mpx Autofocus + flits / 5Mpx voor
- Aanpasbare knop (PTI / PTT / Lamp)
- Waterdicht: IP68
- Weerstand: MIL-STD-810G / gorillaglas
- Gewicht: 380g
- Connectiviteit: 4G / WIFI / Bluetooth / GPS / NFC
- Poort: Waterdichte USB 2.0 / Jack 3.5mm
Wat zijn de kenmerken van de Ecom Smart-Ex 02 Zone 2/22 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11 |
| Voordelen van het model | Gecertificeerd voor zone 2/22, IP68, 4G/LTE, bluetooth, GPS, dual SIM, dubbele camera's |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Zone 2/22 |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 128 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Als optie |
| Berichten | Sms, mms |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | 5 Inch |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Lithium Ion 4400 mAh |
| Gewicht | 380g |
| Afmetingen | 163 mm x 82 mm x 22 mm |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Smart-Ex 02 DZ2
- 4400 mAh batterij
- Oplader
- Documentatie
Video
Omschrijving van de Ecom Smart-Ex 02 Zone 2/22
Smart-Ex 02 - Zone 2/22
De Smart-Ex 02 is een robuuste telefoon die voldoet aan de Atex-normen zone 2/22 en divisie 2. Ook gecertificeerd met IP68, is de Ecom Smart-Ex 02 stevig, waterdicht en stofbestendig voor gebruik in zware omgevingen.
Ondanks gebruik in vijandige omgevingen biedt de Atex Smartphone Ecom 4G / LTE-connectiviteit voor perfecte communicatie waar u ook bent. De Smart-Ex 02 ondersteunt ook 21 LTE-banden, evenals bluetooth, WiFi, GPS en NFC.
De Smart-Ex 02 DZ2 is uitgerust met een groot 5-inch scherm met 3 navigatieknoppen, waaronder 2 programmeerbare PTT- en PTI-knoppen. Het touchscreen is bruikbaar met handschoenen en biedt een optimale resolutie, zelfs in fel zonlicht.
Deze atex-smartphone beschikt over tal van functies zoals een dubbele camera van 12 MP aan de achterkant en 5 MP aan de voorkant. Het heeft een intern geheugen van 3 GB RAM en 32 GB ROM.
De Smart-Ex heeft een sleuf voor ondersteuning van een dubbele SIM-kaart of een microSD-kaart waarmee de geheugencapaciteit kan worden uitgebreid tot 128 GB.
Ecom Smart-Ex 02 is ook beschikbaar volgens de normen Zone 1/21 en Divisie 1.

Belangrijkste kenmerken van de Smart-Ex 02 Zone 2/22
- Atex-normen zone 2/22
- II 3G Ex ic op is IIC T4 Gc IP64
- II 3D ex ic op is IIIC T120 ° C Dc
- Robuuste en waterdichte smartphone IP68
- Besturingssysteem Android 11
- 4G / LTE (ontgrendelde SIM-kaart)
- WiFi, GPS, NFC
- Ondersteuning voor 21 LTE-banden
- 5-inch touchscreen
- Speciale programmeerbare PTT- en PTI-knoppen
- Intern geheugen: 3 GB RAM + 32 GB ROM
- MicroSD-kaartsleuf: tot 128 GB extra
- Ondersteuning voor dubbele SIM-kaart
- Dubbele camera's: 12 MP achtercamera en 5MP voorkamera
- Vervangbare Li-Ion 4400 mAh batterij
- Waterdichte USB 2.0-poort
- Afmetingen: 163 x 82 x 22 mm
- Gewicht: 380 g
| Ex-Handy 09 | Ex Handy 209 | Ex-Handy 10 DZ1 | Ex-Handy 10 DZ2 | Smart-Ex 01 | Smart-Ex 201 | Smart-Ex 02 DZ1 | Smart-Ex 02 DZ2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afbeelding | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Atex 1/21 | ✔ | ✖ | ✔ | ✖ | ✔ | ✖ | ✔ | ✖ |
| Atex 2/22 | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| Communicatie | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| PTI/PTT | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| Bedrijfsapplicatie | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| Android > 8.1 | ✖ | ✖ | ✔ | ✔ | ✖ | ✖ | ✔ | ✔ |
| ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | |
| Camera, Scan | ✖ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| NFC | ✖ | ✖ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| Versterkt | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
| + INFO | + INFO | + INFO | + INFO | + INFO | + INFO | + INFO | + INFO |







